Olin juuri palannut armeijasta ja etsiskelin itselleni työpaikkaa loppukesäksi. Heinäkuussa sellaista ei kuitenkaan enää ollut helppo löytää. Näin kuitenkin lehdessä ilmoituksen, jossa etsittiin apupoikaa erääseen pikkufirmaan. Soitin firmaan ja sain sovittua työhönottohaastattelun jo samalle päivälle.
Saavuin paikalle hyvissä ajoin ja etsin henkilöä nimeltä Mäkinen, jonka luo minun oli puhelimessa käsketty mennä. Löysinkin oven, jossa luki Ritva Mäkinen – Toimitusjohtaja. Painoin ovisummeria ja pian vihreä valo syttyi ja astuin sisään. Nainen oli noin 40-vuotias, mutta hyvin säilynyt ja hyväkroppainen. Esittelin itseni ja hän teki samoin. Hän pyysi minua istumaan vastapäätä pöytäänsä ja käski puhutella itseään Ritvaksi. Kävimme läpi aikaisempia työpaikkojani ja muita perusasioita minusta. Hän kertoi, että yrityksessä työskenteli hänen lisäkseen viisi naista ja nyt he tarvitsivat miestä avukseen.
Ritva sanoi että hyvältä näyttää ja että saisin työpaikan, mutta hänen oli ensin tarkastettava että olin kunnossa ja kykeneväinen työhön. Hän pyysi minua riisumaan vaatteeni, ihmettelin hiukan, mutta tein työtä käskettyä jättäen vain bokserit jalkaani. Hän käski minun tulla seisomaan eteensä. Siirryin sinne ja hän alkoi tunnustella kehoani, käsiä, selkää, vatsaa, sitten hän siirtyi rintaani ja alkoi hieroa nännejäni. Minulla alkoi kovettua ja tietysti Ritva huomasi sen. Hän kiskaisi bokserini nilkkoihin ja tarttui kyrpääni kysyen -Mikäs tämä täällä on? Katsotaanpa onko se riittävän iso pystyäkseen hoitamaan työn?
Hän alkoi imeä kaluani samalla pallejani hyväillen. Olin kuin puulla päähän lyöty. Toisaalta halusin lähteä, mutta hän oli taitava ja teki todella hyvää työtä. Aloin tuntea orgasmini lähestyvän, mutta juuri silloin hän lopetti ja sanoi: -Nyt on sinun vuorosi. Täytyyhän minun työnantajanasi tietää käytännön kielitaitosi. Hän pudotti hameensa ja silloin huomasin ettei hänellä ollut lainkaan alkkareita.
Hän asettui tuolille ja minä hyökkäsin hänen jalkoväliinsä. Hän painoi päätäni kosteaa mätästään vasten, samalla huutaen: -Nuole, poika nuole!
Hetken häntä nuoltuani hän ilmoitti haluavansa nuorta kyrpää. Aloin painaa häntä nuoruuden innolla ja nussimme kauan eri asennoissa, sitten alkoi armoton huuto, Ritva tuli ja minä pumppasin kyrpääni hänen supistelevaan pilluunsa. Tunsin orgasmini olevan lähestymässä ja vetäisin kankeni ulos Ritvan pillusta. Hän alkoi runkata kaluani ja pian laukaisinkin mällini hänen suuhunsa....
Lue koko tarina täältä:
http://eroottisetfantasiat.ilmaisporno.com/vanhemmat-naiset/kesatyontekija_kulli_kovana/
Kesätyöntekijä kulli kovana
rouvaapyllyyn
1
4003
Vastaukset
- nuole päätäni
Ritva sanoi että hyvältä näyttää ja että saisin imeä pallejani. Hän kiskaisi kyrpääni puulla päähän, sitten alkoi armoton huuto. Toisaalta pumppasin mällini tuolille nuoruuden innolla. Vetäisin puulla Ritvan supistelevaan päähän. Aloin painaa apupoikaa nimeltä Mäkinen. Täytyyhän minun runkata kyrpääni että saisin miestä. Aloin imeä nuorta kyrpää eri asennoissa. Ritvan pillusta pumppasin lähestyvän työpaikan, mutta yökkäsin hänen jalkoväliinsä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81865Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51598Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41079- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708