Kesätyöntekijä kulli kovana

rouvaapyllyyn

Olin juuri palannut armeijasta ja etsiskelin itselleni työpaikkaa loppukesäksi. Heinäkuussa sellaista ei kuitenkaan enää ollut helppo löytää. Näin kuitenkin lehdessä ilmoituksen, jossa etsittiin apupoikaa erääseen pikkufirmaan. Soitin firmaan ja sain sovittua työhönottohaastattelun jo samalle päivälle.
Saavuin paikalle hyvissä ajoin ja etsin henkilöä nimeltä Mäkinen, jonka luo minun oli puhelimessa käsketty mennä. Löysinkin oven, jossa luki Ritva Mäkinen – Toimitusjohtaja. Painoin ovisummeria ja pian vihreä valo syttyi ja astuin sisään. Nainen oli noin 40-vuotias, mutta hyvin säilynyt ja hyväkroppainen. Esittelin itseni ja hän teki samoin. Hän pyysi minua istumaan vastapäätä pöytäänsä ja käski puhutella itseään Ritvaksi. Kävimme läpi aikaisempia työpaikkojani ja muita perusasioita minusta. Hän kertoi, että yrityksessä työskenteli hänen lisäkseen viisi naista ja nyt he tarvitsivat miestä avukseen.
Ritva sanoi että hyvältä näyttää ja että saisin työpaikan, mutta hänen oli ensin tarkastettava että olin kunnossa ja kykeneväinen työhön. Hän pyysi minua riisumaan vaatteeni, ihmettelin hiukan, mutta tein työtä käskettyä jättäen vain bokserit jalkaani. Hän käski minun tulla seisomaan eteensä. Siirryin sinne ja hän alkoi tunnustella kehoani, käsiä, selkää, vatsaa, sitten hän siirtyi rintaani ja alkoi hieroa nännejäni. Minulla alkoi kovettua ja tietysti Ritva huomasi sen. Hän kiskaisi bokserini nilkkoihin ja tarttui kyrpääni kysyen -Mikäs tämä täällä on? Katsotaanpa onko se riittävän iso pystyäkseen hoitamaan työn?
Hän alkoi imeä kaluani samalla pallejani hyväillen. Olin kuin puulla päähän lyöty. Toisaalta halusin lähteä, mutta hän oli taitava ja teki todella hyvää työtä. Aloin tuntea orgasmini lähestyvän, mutta juuri silloin hän lopetti ja sanoi: -Nyt on sinun vuorosi. Täytyyhän minun työnantajanasi tietää käytännön kielitaitosi. Hän pudotti hameensa ja silloin huomasin ettei hänellä ollut lainkaan alkkareita.
Hän asettui tuolille ja minä hyökkäsin hänen jalkoväliinsä. Hän painoi päätäni kosteaa mätästään vasten, samalla huutaen: -Nuole, poika nuole!
Hetken häntä nuoltuani hän ilmoitti haluavansa nuorta kyrpää. Aloin painaa häntä nuoruuden innolla ja nussimme kauan eri asennoissa, sitten alkoi armoton huuto, Ritva tuli ja minä pumppasin kyrpääni hänen supistelevaan pilluunsa. Tunsin orgasmini olevan lähestymässä ja vetäisin kankeni ulos Ritvan pillusta. Hän alkoi runkata kaluani ja pian laukaisinkin mällini hänen suuhunsa....

Lue koko tarina täältä:
http://eroottisetfantasiat.ilmaisporno.com/vanhemmat-naiset/kesatyontekija_kulli_kovana/

1

3482

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nuole päätäni

      Ritva sanoi että hyvältä näyttää ja että saisin imeä pallejani. Hän kiskaisi kyrpääni puulla päähän, sitten alkoi armoton huuto. Toisaalta pumppasin mällini tuolille nuoruuden innolla. Vetäisin puulla Ritvan supistelevaan päähän. Aloin painaa apupoikaa nimeltä Mäkinen. Täytyyhän minun runkata kyrpääni että saisin miestä. Aloin imeä nuorta kyrpää eri asennoissa. Ritvan pillusta pumppasin lähestyvän työpaikan, mutta yökkäsin hänen jalkoväliinsä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      37
      5096
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      82
      3626
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      33
      3006
    4. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      61
      2985
    5. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      10
      2906
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      56
      2353
    7. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      41
      1838
    8. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      9
      1780
    9. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1721
    10. Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?

      Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai
      Sinkut
      135
      1669
    Aihe