On tuo DANI tyhmä

Voi siinä olla kanssa tyhmä tyyppi. Taas kerran sääntörikkomus kun edellisenä iltana oli saanut kaikki sääntörikkeensä anteeksi. Ja ei siihen kauaa menny kun tää rikkoi jälleen sääntöjä. Vois kyllä isoveli jo heittää tyypin pihalle. Joonathan perässä.
6165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jennan tuolta vittuun pitäis heittää :DD provosoi ja rikkoo kokoajan sääntöjä ite.

MIKS JENNA EI SAA RANKKUU KUN LÄHTI HETI POIS SOHVILTA KUN VIDEO ALKO RULLAA, VAIKKEI SAA LIIKKUU????

Finninaamahuoralla special oikeudet talossa SELVÄSTI

Äänestä

Ja siisti sinä jonne suusi vai eikö jonne uskalla muualla aukoa kun netissä?

Äänestä

Isoveli EI SAA heittää Dania ulos, täällä on paljon ihmisiä jotka haluavat katsoa Dania vielä kauan. Ei siellä sitten oikein muuta katsottavaa olekkaan. Jonathan ulos!!!!!!! Se on tehnyt tuplasti sääntörikkomuksia ja käyttäytynyt sika huonosti Daniin verrattuna.

Äänestä

Vittuun nuo molemmat narkkari katulapset tuolta talosta :DD dani ja jenna :DDD

Jenna saatanan ruma pikku läski finniturpa jolla ei oo käytöstapoja tai mitään muutakaan kunniaa etc. VITTUUN

Dani: sääliks käy mutta pieni äo on pieni äo, no can do.

Molemmat vittuun tuolta. Varsinkin tuo läski vikisevä finninaamahuoraJenna

Äänestä

Hahahah taas hyvä kun HuoraJenna koittaa pätee jokaselle "Joniki rikko eilen sääntöjä 2 kertaa varsnki se rasisti juttu"

Huomaa miten huora katala kiero läski ämmä on :DD Heittää kaverinsa bussin alle samntien kun mahis :D:D hyi vittu kun tani lätkäyttäs kullillaa tota läskiä ylimielist huoraa kerran naamaan, niin finnit räjähtäs niin paljon että toi läski valittava huora hukkuims omaan finnimätäänsä.

Äänestä
  • Eikä se ollut edes mikään rasistijuttu vaan Joni sanoin sanan:

    V I T T U

    Kuulutus rikkeestä tuli hieman myöhässä, eikä paljussa kännikalat huomanneet edes sitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raaatttooooeie kirjoitti:

Voi siinä olla kanssa tyhmä tyyppi. Taas kerran sääntörikkomus kun edellisenä iltana oli saanut kaikki sääntörikkeensä anteeksi. Ja ei siihen kauaa menny kun tää rikkoi jälleen sääntöjä. Vois kyllä isoveli jo heittää tyypin pihalle. Joonathan perässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu