Olenko ruma (kuva)

http://imgur.com/Jo4MKeH
Älä vastaa säälistä. Rehellinen arvostelu.
En loukkaannu. :)
231739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Hiukset ovat kiinni nutturalla. Ja olen tyttö.

Äänestä

Ja pah! Olet mielestäni tosi nätti, tuo kuva on vaan vähän huonolaatuinen.

Äänestä
  • Kiitos :)

    Äänestä

Olet nätti nuori tyttö. Ei sinussa mitään vikaa ole, etkä missään tapauksessa ole ruma. :)

Äänestä

En tykkää ^^ Näytät ihan neljä vuotta nuoremmalta, ja en tykkää kasvonpiirteistä.

Äänestä

Laita itestäs kuva hiukset auki

Äänestä

mun mielestä oot tosi sulonen, mut liian nuori miettimään edes tollasta

Äänestä

Tosi nätti! :) näytät tosi kiltiltä ja suloselta x3 1-10 rehellisesti sanottuna 10! Siis oikeesti oikeesti 10, miks mielistelisin tuntematonta?

Äänestä

Kuulepas kummaa! Näytät melkoisen nuorelta. Jos sanot itseäsi rumaksi tuossa iässä niin mitä sanot, sanotaanko neljän tai kuuden vuoden kuluttua? Kenties samaa kuin nytkin, no mikäs siinä voithan sanoa, mutta se mikä on totuus on toinen asia. Joten älä ala tuossa iässä valehtelemaan itsellesi.

Mitä tohon kuvaan tulee niin näytät olevan vielä sakkolihaa joten en suosttelisi jakamaan kuviasi netissä. Ei mitenkään pahalla mutta kannattaa miettiä miten kuviaan jakelee. Kaikilla ei ole niinkään mukavat aikeet.

Äänestä

Et ole ruma mutta et kyllä erityisen kauniskaan koska hiukset kiinni, ei meikkiä eikä kaunis kasvojen luusto. :/ Ihan tavallisen ihmisen näköinen olet! Mutta eipä sun erikoiselle tarvikaan näyttää. Ota vaan tuo vauvojen epäistuva potkupuku pois päältä niin hyvä on.

Äänestä
  • Eli väität ettei voi olla kaunis ilman meikkiä? Musta on just väärin käyttää meikkiä kuvissa mis kysytään kauneutta kun sehä o huijaamist!

    Äänestä

  • Tuota "vauvojen potkupukua" on erityisen mukavaa käyttää kotona. Ei kiristä ja mitä väliä sillä on, mihin kotona pukeutuu?
    Suosittelen sinuakin koittamaan jumpsuittia :)

    Eikä tuon ikäisen edes tarvi meikata, yleensä meikki vain rumentaa käyttäjäänsä (ihkupihkulissuteinid44) -etenkin silloin, kun kasvoilla on sentin paksuinen meikkivoidekerros ja kulmakarvat revitty pois & kulmat piirretty mustalla meikkikynällä ( ripsarit paakulla). Myötähäpeä on suuri...

    Äänestä

tosi nätti oot :3

Äänestä

Kivi.

Äänestä

Sulla aloittaja on ongelmia.

Äänestä

Olet todella kaunis. :)

Äänestä

Nätti, varsinkin jos hymyilet

Äänestä

Oot kyllä saatanan nätti. Tukka kuntoon vaa ni perfect ;)

Äänestä

Nyt oot nätti mutta kun täytät 17 olet jumalattoman kaunis.

Äänestä

Näytät tosi kauniilta,ihan kuin nuori poika,Eikä nuoria poikia kauniimpia ole.
Upeat silmät ja hieno suora nenä.
Aika hoikka oot.Tosi kaunis.

Äänestä

Ihanat kasvot ja oh god noi huulet on upeat, tosi sirot mutta linjakkaat ♥

Äänestä

Olet kaunis juuri tuollaisena kuin olet.
Älä vaan ala käyttämään meikkiä liikaa! Se on järkyttävää katseltavaa :/

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


minävain121212 kirjoitti:

http://imgur.com/Jo4MKeH
Älä vastaa säälistä. Rehellinen arvostelu.
En loukkaannu. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu