tÄYTYY SANO9A, ETTÄ SAIRAITA OVAT JENNA JA DANI. Naivat 3 tuntia . Naidessaan kuiskivat ja äisivät kuin hullut. Ovat seksiriippuvaisia kuin Tiger Woods. Nämä kaksi tarvitsevat kyllä hoitoa enemmän ja virlä enemmän.. Aivan törkeitä olioita.Kaiken lisäksi Jenna on erittäin kova vakehtelemaan. Naidessaqan kuiskivat ilman mikkiä ja sekin on sääntörikkomus..Danny kertoili eräänä päivänä että täällä sanotut rakkauden sanat eivät ole totta, mutta hän haluaa tyydyttää seksiriippuvuuttaan Sehän molemmilla on sairautena.DANI ULOS TALOSTA TÄLLÄ VIIKOLLA. LIENEE JENNALLA LÖSÖ HELLÄNÄ.. mOLEMMAT OVAT LAPSEN ASTEELLA. USEIN PSYYKKISESTI SAIRAAT OVAT SEKSIRIIPPUVAISIA..Lieneekö Dani eläkkeellä, kunkertoi olleensa vuoden yhtäjaksoisesti sairaslomalla. Sairaathan ovst eläkkeellä.
Jeena ja Jenna ´NAIVAT 3 TUNTIA
22
955
Vastaukset
- yuk
Siis toisin sanoen Dani jyskyttää ja huohottaa kuin joku kiimainen sonni, välittämättä että joku muu asukas nukkuu vieressä ja tv kamerat kuvaa taukoamatta ja Jenna vaikertaa että Dani sattuu, sattuu, sattuu ja Dani lopeta, Dani ihan oikeasti.....Ne pari sessiota mitä olen joutunut todistamaan, aivan selväksi on tullut se ettei Dani tyydytä kuin omia tarpeitaan. Yleensä jos nainen saa kliimaksin tai nauttii niin kyllä se jotenkin ääntelehtii (varsinkin kova ääninen tapaus) jne.
Jenna on vielä niin nuori ja epävarma että kuvittelee, että seurustelu tarkoittaa sitä että on jatkuvasti oltava jonkun patjana rynkytettävänä vaikka ei itse sitä haluaisikaan.
Jokatapauksessa, ei mielyttävää katseltavaa ja voisivat omata jotain itsekunnioitust tai jos ei niin ajatella ainakin asuin tovereitaan..... - PEKKA JA PÄTKÄ
Kohta lähtevät pihalle olen siitä varma.Ennen viikonloppua ovat talosta häädetty.Joten tulevana viikonloppuna ei ole häätöäänestystä.Olen asiasta melko varma jos tuotanto ajattelee yhtään imakoaan.
Sekä selvittävät onko toi harppu tiineenä.Nimittäin olen varma että on paksuna.Silloin tulee viimeistää talosta noutaja.
Näitten kahden touhu alkaa leviämään kuin pullataikina.Kun Iltalehdet jo kirjoittelevat onko raskaana vai ei.- Tuotannon vastuulla
En usko raskauteen sillä silloinhan tuotanto joutuisi syytteeseen alkoholin ja tupakan tarjoilemisesta sikiön vahingoittamiseksi.. Tai se olisi pitänyt ehdottomasti kieltää!!
Ja nyt nuoriso uskoo raskauteen ja näkevät ryyppämisen, ottaa mallia, että ei mitään rajaa.. Luulevat että ei ole mitään väliä! Kyllä on väliä vammaisten lasten vuoksi!!
Vastaako BB sitten siitä?
Uskon kuitenkin tuon lösön lihoneen makaamisen ja syömisen tuloksena!
Varmaan 10kg tullut 2 kk.
- i91q
Jos tuotanto haluaa, että ennen viikonloppua on edes
muutama katsoja, poistaa noista Jennan tai Danin.
Dani poistuu kuitenkin viimeistään sunnuntaina.
Mutta sen naama tökkii niin hirveästi, että sitä katsoisi enää sekuntiakaan. - Hyhhyh
Jennalla ei näytä olevan taaskaan mikään kiire suihkuun. Joka yö on lisäksi nuo samat ruudulliset yöhousut, joiden alla ei näytä käyttävän alushousuja, voi olla tavaraa ja hajut housuissa. Normi-ihmisethän käyvät seksin jälkeen vähintään alapään pesulla.
- hulluko se
Ja lisää haluaa, makkarissa naukui lisää Danilta hyppäsi päälle, niissä housuissa.
- Rakastelkaa toisianne
Kyllä kunnon seksimaraton tekee välillä oikein hyvää. Pitäisi teidän palstamoralistienkin joskus kokeille, kun tuntuu olevan hermot noin kireällä. Taitaa puute vaivata?
- Parempaa on saatu!
Ei puutteessa olla, vaan ihmetellään, miten huono rakastaja Dani on! Ei ota hupakon tunteita huomioon ollenkaan , vaan nylkyttää edelleen, vaikka toinen armoa anoo! Onkohan Danilla laukeamisongelmia, kun noin kauan kestää, vai ällöttääkö epäsiisti partneri? Ei ole esimerkillistä rakastelemista, jos sitä haluaavat nuorille näyttää!
- Tunnoton lerssi
Psyykenlääkkeet ainakin häiritsevät laukeamista.
- hahah
dani tuuppas kakkoseen, siks jenna vaikerteli :D tyhmät.
- näin se vaan menee88
Niin, kaikkea sitä tekee talossa kun suljetussa tilassa. Eivät ymmärtäneet mihin lähtee...Kuten tuulikki... Olisin jo sekonut.
- jakari Jenna
No iteppähän Jenna sitä munaa vonkaa ja ihan oikein että Dani vetelee sitten kunnolla. Mutta eipä tunnu lortolle mikää riittävän saati tuntuvan.
Joo, kakkoseen tais Dani tuupata ku vaikerteli niin kovasti. - arja mäk*****
Kyllähän tuossa touhussa helposti se kolme tuntia menee, useimmiten vielä kauemmin.
- ei oo normaalia
Ei helvata, nyt kolmea tuntia sentään. Paikat on kyllä aivan ruvella. Että jos kolme tuntia paukuttaa yhteen kyytiin, niin ei oo vehkeet ja värkit kyllä viikkoon käyttökunnossa. Ja nuo kanit nussii tuntitolkulla joka yö. Jotaki ihmeellistä näyttelyä tuo on. Dani filmaa, että sais kovan kankimiehen maineen. Ei terveellä miehellä kestä myrkynvalmistus noin kauan. Sillä on varmasti heikko potenssi. Ja ei tuommonen survominen oo kenestäkään hauskaa. Jenna ja Dani on ihan vitun perverssejä sikoja.
- häntäheikki
^ kateellisten tekstiä, kolme tuntia per varvi tai 3 tunnin varvia päivässä on ihan normi setti.
Taitaa moni kirjoittaja olla puutteessa.- niin, niin...
Puhu vaan iteatäs runkku!
- Naked gun
"^ kateellisten tekstiä, kolme tuntia per varvi tai 3 tunnin varvia päivässä on ihan normi setti.
Taitaa moni kirjoittaja olla puutteessa. "
Frank Drebin kirjoittelee?
- Alanya rules
No kyllähän sitä koko yökin menee jos kunnon panomies on messissä!
Taukoja vaan pidetään! Viimex oli paikat kyllä hellinä koko lentomatkan kun Turkista palasin, mutta olihan se niiiin ihanaa! - feikkiä
Danin tauko on kaksi minuuttia;D
Naisella on yleensä myös sanansa sanottavana, vaikka olisi kunnon panomies messissä. Minä näen, että mies joka ei säällisen ajan tiimoissa tule, on joko hullu tai aineiden vaikutusen alainen . Jos mies on kännissä, haluaa mutta halusta tulee epätoivoinen nylkky kuten Danilla.
Toki reikään kuin reikään saa panna, mutta naisen limakalvot ovat eria asia. - 1 pöllö +toinen= 0
Psyykenlääkkeet haittaavat "mällin lentämistä!" Et ne varmaan ainoina e.pillereinä? Ehken molemmilla! En ainakaan yhtään hämmästys, jos näin ois!
- että näin
Dani läsytteli Jennan mahaa. Voiko sperma kerääntyä mahaan asti, jos sitä vuorokausitolkulla sisään pumpataan?
- frederik heinä
^ kateellisten tekstiä, kolme tuntia per varvi tai 3 tunnin varvia päivässä on ihan normi setti.
Taitaa moni kirjoittaja olla puutteessa.
Ihan dorkia, kateellisia riittä, hankkikaa elämä tai panokaveri
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2702795Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka192217Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3411955- 1051659
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1001615Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2091327- 641268
- 681233
- 551149
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl751093