Pysäyttävä fakta nro 6937:

Pitkästä päihtymystilasta ja äkillisestä raitistumisesta seuraava akuutti taantuma aiheuttaa minussa himon päärynämehuun, raakoihin nakkeihin ja valkosipulidippiin. Tuutko herkuttelemaan mun kanssa? :D
6125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tänne raporttoimaan.

Ei ketään kiinnosta.

Äänestä
  • Niin tuunkin :D Tykkäät salaa kuitenkin ;D

    Äänestä

Ja aiheuttaa se näköjään pakottavaa tarvetta tänne kirjoittamiseen myös. Mutta kun tää on niin helposti yhden klikkauksen päässä tuossa välilehdessä... Niin niin - vähän vaikeeta olla tulematta ;)

Äänestä

pyydä sit kun haluut näykkiä mua jälkiruuaks

Äänestä
  • HEP!!!

    Äänestä

raaka nakki ei kyllä uppoa, mutta kylmänäkin menee kyllä! :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


::: kirjoitti:

Pitkästä päihtymystilasta ja äkillisestä raitistumisesta seuraava akuutti taantuma aiheuttaa minussa himon päärynämehuun, raakoihin nakkeihin ja valkosipulidippiin. Tuutko herkuttelemaan mun kanssa? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu