kiivas, tuima ja armoton viha tais vähän hellittää. Olis se nyt kumma, jos ei se sellasesta hellittäis, mitä tein. Kovuus kummasti pehmenee, kun...... :)
Sun naisen sydämen
abcd...
12249
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mitäpä oot menny tekemään, mullakin kiinnostaisi ...
Mitäs sä sitten olet niinkun tehnyt? Minä ainakin vihaan ihmistä ja tuun vihaamaan :)
Ehkä, jos muita uhkaillaan. Itsestäni en niin välitä, koska kestän. Olen oppinut kestämään.
Ei A naiselle kampanja .. . ? Ei ei ei ei.....
mikäs agenda tällä kampanjalla on
tekemiset oikein paljon tainnu vaikuttaa, sillä olenhan luonteeltani aivan jotain muuta minkälaiseksi yritit minut muokata.
Luonne on usein elämänikäinen projekti. Hormoonit vaihtelee niin miehillä kuin naisilla. Joskus nainen siivoaa miehensäkin ulos, melkein kerran kuukaudessa.
Minun vihani on kyllä laantunut ainakin hetkeksi. Tosin olen löytämässä uusia vihan kohteita. En tiedä kuinka saan vihan purettua näitä mahdollisesti uusia kohteita kohtaan, hieman pelottaa. En halua tuhota välejä. Minua on alkanut ärsyttämään hieman eräs läheiseni käytös. Onko hän jotenkin minua kohtaan ylimielinen, tämä nykyinen tilani taitaa olla hänenkin syytään. Alan saamaan muistikuvia muutamiin järyttäviin tapahtumiin lapsuudessani. Aiemmin olen puolustanut häntä, mutta nyt tunnen hieman vihaa. Tyyppi ei oikein taida kehdata katsoa minua edes silmiin.
Mitäs sä sitten teit? :)
Ehkä mä saatan tietää mistä tässä on kyse. Kiitos
Jostain hellitti kyllä, mutta kiivaus on kiva kumppani. Antaa mukavastipotkua kun veri kiehuu. : )
Itsevarmuutesi on selvää.. ainahan se miehen läsnäolo virkistää.. tavalla tai toisella.