Suomen kansa rakastaa Nykästä!

Jos katsoitte eilen tämän Suuret Suomalaiset ohjelman niin Nykänen äänestettiin 11:sta!

Eikö tämä kerro sen että Suomen kansa rakastaa Nykästä?

Nykänen sai enemmän ääniä kuin esim.olympiasankarit Paavo Nurmi,Lasse Viren tai Veikko Hakulinen.

Hyvä Matti!

Me kaikki rakastetaan sua!

T.VeskuSimoSpede
8586
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Suomen tyhmä tuulipukukansa rakastaa Matti Ny-
kästä !!

Äänestä

..Mattikin olympiasankari!! ikävä kyllä hän on tehnyt myös vähemmän sankarillistakin.

Äänestä

Voi VITTU jengi äänesti NYSÄSTÄ vittuilessaan...

Äänestä
  • Jengi äänesti Nykästä koska Nykänen on Maailman Paras Mäkimies ja hyvä laulaja jne.

    Matti on Kingi!

    Äänestä

Masa sai oikeasti riittävästi ääniä kymmenen sakkiin, mutta demarivetoinen Yle pudotti Masan kympin sakista pois. Haluttiin tehdä tilaa kaikkien aikojen ensimmäiselle naispresidentille, jonka saavutukset ovat mitättömiä Masan rinnalla.

Äänestä

Matista on tullu deeku ja pimee siksi että kaikki on aina sokeesti hyväksynyt sen toilailut ja kaikesta on vaan päätä silitetty. Joten se on just tollasten hönöjen "mattionmaailmanparashyppääjäjasitäpaitsiolympiavoittaja" suomalaisten syytä. No mut nythän se on onneks vankilassa, ehkä ryyppykierre katkee ja jätkä pääsee hoitoon.Jätkä on sairas!

Äänestä

Lopettakaa jo siitä Matista paasaaminen,täällä julkkispalstalla on jo kirjan verran sepustusta Matista kuinka se on maailman paras mäkihyppääjä tai turha pelle.Eikö ihmisillä oo mitään muuta keskustelun aihetta kuin Nykänen?Nykänen sitä ja Nykänen tätä.Ei vois vähempää kiinnostaa.

Äänestä

Ei kaikki... monetkin myötäelää, tai säälii,, ei se ole rakkautta.
Eikä kunnioitsta.. ei ihailua..sääliä se on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VeskuSimoSpede kirjoitti:

Jos katsoitte eilen tämän Suuret Suomalaiset ohjelman niin Nykänen äänestettiin 11:sta!

Eikö tämä kerro sen että Suomen kansa rakastaa Nykästä?

Nykänen sai enemmän ääniä kuin esim.olympiasankarit Paavo Nurmi,Lasse Viren tai Veikko Hakulinen.

Hyvä Matti!

Me kaikki rakastetaan sua!

T.VeskuSimoSpede

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu