miten se voi allergisoida?
Rahapuusta kysyn,
6
196
Vastaukset
- poltinkarva
kaipa rahapuusta jotain haihtuu. Itse olen allerginen monille kasveille. Koivullekin, kun vaikka teen klapeja vajassa, niin naama alkaa kirvellä, kuumottaa.
- Ulkoistaja
Itselleni rahapuun tuottamien rahojen puuvillamateriaali aiheuttaa pahoja oireita. Silmissä välkkyy dollarin kuvia ja perseeni voin pyyhkiä enää vain euroilla ja punnilla, dollarit eivät enää käy, saan niistä kipeitä paiseita. Aina välillä saan hepulin ja käyn ostamassa kolme 50" televisiota, mutta nämä oireet ovat viime aikoina onneksi vähentyneet. Silti ajattelin ulkoistaa nämä 30 rahapuutani ammattilaisten hoidettavaksi, jäähän niiden sadosta aimo summa vielä käteen ammattilaisten palkkioidenkin jälkeen.
- lakoninentosikko
Oletpa hauska. hah ha haa. oikein naurattaa. kuin markus kajoa konsanaan.
- ikkunalla on
kaljastakin voi saada allergisia oireita sun muita juttuja, parasta ulkoistaa sekin
- öööööööölllllööööö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275