Kokemuksia RiversideTowerHotel NewYork

Onko kokemuksia kyseisestä hotellista New Yorkissa?

Sinne olisi tarkoitus mennä, netissä vaan aika vähän kuvia kyseisestä paikasta.

Kiitos jo etukäteen!
2363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saman hintanen, mutta miljoona kertaa paremmalla paikalla on kyllä Hotel 17. Mun kaverit oli ollu tuolla Riverside Tower Hotellissa ja on kuulemma ihan jees. Parhaat bilemestat, ruokapaikat jne. on kuitenki alakaupungilla joten location ei oo maailman paras. Hotel 17:ssa on suihkut käytävällä mut ne on tosi siistit. Että mitä sitten arvostaa... Teillä menee matkoihin paljo enemmän aikaa ja rahaa noin ylhäällä.

Äänestä
  • ..sillä matkustamme NY:iin vuodenvaihteeksi. Eli joka paikka on ihan täynnä ja hinnat taivaissa(minimissään 100e/yö). Tohon ajankohtaan ne kun voi rahastaa miten haluaa, silti jengi menee sinne. On pakko ottaa sieltä mistä vielä saa, lennot kun on jo takataskussa.

    Mutta hyvä tietää, ettei ko. hotelli ole mikään sikaläävä. Mua ei toi sijainti haittaa, metrot kulkee ja silleen, aamulla kaupungille, illalla vasta takasin hotellille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aulis kirjoitti:

Onko kokemuksia kyseisestä hotellista New Yorkissa?

Sinne olisi tarkoitus mennä, netissä vaan aika vähän kuvia kyseisestä paikasta.

Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu