Olen nuori, mutta minullakin on tunteet ja ne ovat yhtä arvokkaita kuin muidenkin tunteet. Ne voivat olla myös yhtä totta. En olisi koskaan tehnyt aloitetta kevyin perustein, etenkään sinulle. En vain jaksa tätä enää. Miksi päästit irti?
https://www.youtube.com/watch?v=nkV9uq7cdfE
Olin vakavissani
4
159
Vastaukset
- 09yyt9
Millaisen aloitteen teit?
Oliko se varmasti ymmärrettävissä aloitteeksi?- haluan irti
Oli varmasti ymmärrettävissä. Olen sitä paitsi nainen. Tämä oli ensimmäinen kerta kun tein aloitteen. En olisi koskaan tehnyt aloitetta, etenkään hänelle, jos en olisi tosissani. Onhan meillä kuitenkin vuosiakin välissä. Hän todellakin merkitsi paljon. Jos toinen ei halua edes nähdä. Ikävöin häntä kuitenkin päivittäin.
- 988b6
haluan irti kirjoitti:
Oli varmasti ymmärrettävissä. Olen sitä paitsi nainen. Tämä oli ensimmäinen kerta kun tein aloitteen. En olisi koskaan tehnyt aloitetta, etenkään hänelle, jos en olisi tosissani. Onhan meillä kuitenkin vuosiakin välissä. Hän todellakin merkitsi paljon. Jos toinen ei halua edes nähdä. Ikävöin häntä kuitenkin päivittäin.
Ikävää että noin on käynyt.
Voimia sinulle päästä eteenpäin ja selville vesille ilman häntä. - haluan irti
988b6 kirjoitti:
Ikävää että noin on käynyt.
Voimia sinulle päästä eteenpäin ja selville vesille ilman häntä.En pääse eteenpäin ilman häntä. Voin räpiköidä pinnan tuntumassa, mutta toista hänen kaltaistaan en löydä. Enkä edes halua. Hän oli se oikea minulle. Minä en kai ollut hänelle... Rakastan häntä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15511788
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485423Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p434437Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323632Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392728Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071646Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3611601Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?971499Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361441