Voi kun mua kiusataan, miksi sekaannuin skodaan? Aluksi ajattelin että olsiin kova äijä mutta sitten menin kyykyttelemään rekkoja muiden kaltaisteni kanssa ja päädyin nettiin videolle. Meni työt ja skooda. Voi voi tätä kurjuutta.... Miksi menin Skodaan sekaantumaan
Skoda pilasi kaiken
myyntipelle peloton
15206
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Sä oletkin ihana Toyotan myyntipelle, niin ihana ja fiksu kuin muutkin kaltaisesi.
Mitähän vaikutusta automerkillä oli kyseiseen tapaukseen? Eiköhän se ole kuski joka ajaa ja ohjaa, auton merkki tai malli ei pelaa siinä mitään roolia.
Skodalla on taipumus pilata kaikki. Se pilaa ihmissuhteet, avioliitot, hajottaa perheet, vie terveyden (taka-akselin pompotus, huojahtelu, tekniikan pettäminen, kolarit, korin luhistuminen, jne.)
Sinut on ainakin pilattu kokonaan vaikka Skodalla ei ole siihen ollut mitään vaikutusta.
Näpytteletkö viisauksiasi itse vielä kohdusta. Tungettiinko läppäri hanurin kautta sinne sisälle vai miten?
Sinä olet jäänyt vauvan asteelle sinne kohtuun. Mutta älä oksenna sinne, pilaat asuinympäristösi.
Toi taka-akseli taavi on saanut pakariinsa ristikkonivelen.
Skoda takaa ankean elämän. Syksyn suursuosikki jota jonotetaan...
Parempi olla pässi kuin imbesilli ääliö
Ai skodanko takia mulla ei enää seiso ja vaimo lähti, mulle jäi vain tää skooda.
Auton väri on sininen, mutta siitä huolimatta ei seiso. Kaveri vinkkasi aikoinaan, että osta sininen, niin saat kunnon stodiksen, taisi puhua omiaan.
Laitan ny tän skodan seisontaan, kun en sitä enää tarvi.
Mukavaa porukkaa täällä. Aloittaja valittaa elämänsä surkeutta ja plussaa tulee. Sama juttu jos auto hajoaa. Plussaa tulee. Ja miinusta jos auto on kunnossa ja kuski tyytyväinen.
Mukava palsta mukaville ihmisille.
Harmi, että miinusten antaminen lopetettiin. Olis voinut helposti laulaa suohon tuollaiset röllipeikot.
Niin. Oli se aikaa. Kun Skoda-Jorma kehtasi väittää, ettei TSI ole hajonnut, tuli hetkessä kymmenen miinusta. Kyllä röllipeikko valehtelijan tunnistaa etänä ja nopsaan.
Oksettaa skoodat ja niiden kuljettajat. Ei vain voi mitään.