pedofiilit

Kun täällä palstalla jaellaan noitten pedofiilien osotteita ja puhelinnumeroita, niin onko kukaan soittanut tai käynyt jonkun luona? Mikä reaktio on tullut?
167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tyhjää huutavilla papukaijoilla ei ole sen vertaa ryhtiä, että mitään sellaista tohtisivat.
Taitavat pelätä omaa peilikuvaansakin. Miten semmonen kenellekään soittaa?
Tämä on hyvä palsta noille ressuille. Saavat täällä terapoida toisiaan. Ehkä se säästää yhteiskunnan psykiatrian hoitoon suunnattuja varojakin niistä paremmin hyötyville.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


3+19 kirjoitti:

Kun täällä palstalla jaellaan noitten pedofiilien osotteita ja puhelinnumeroita, niin onko kukaan soittanut tai käynyt jonkun luona? Mikä reaktio on tullut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu