Oliko nunna oslon surmien yhteys
nunnat tappaa
sivustakatsojavain
3146
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mun nunna on vantaalta. Tai sun, en mä tieä. Ei se mua halua, tai sitten luulee sua muksi. Ota siä, oot kuitenkin vähemmän aikaa kaipailunna.
Nunnat ei tapa. Jotain rajaa tollasiin alotuksiin.
Näin on. kaipailin nunnaa täällä ja johan on joku piru taasmerrassa.
Eikö noita ip osoitteita saada kuriin. En tiedä miten fiksu kaipailemani nunna on, uskon kuitenkin älyn hänellä selättävän typeryyden vaikka peti puuhissa äly lepää ja homma toimii ilman älyäkin. :P
Olinpa tuhma. niin se vaan on, homma toimii jos seksi toimii ;) siksi oon ollut aina niin luottavaisin mielin. Fiksuna nunnana erottaa munkit ja muut kaipaajat, vikka voi olla että ite paholainen pukeutuu nunnaksi aloituksessa. Mä olen kyllä hyvin aatoksin liikkeellä, enkä voi sanoa olevani vaalea ja ruskeisiin pukeutunut.