Väliaikainen totta tosiaan

Ihastuin sinussa siihen, että sait minut hymyilemään. Käänsit selkäsi ja pahin mahdollinen tapahtui. Voiko silmät itkeä päästä?
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No niin, mietipä nyt järjellä. Olet masentunut. Älä dramatisoi. Yritä poissulkea tunteet ja miettiä järjellä tätä hommaa. Kukaan tuskin yritti sinua loukata mitenkään tietentahtoen. Jos masennus vaivaa, niin oletko harkinnut lääkäriin hakeutumista?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Depressio kirjoitti:

Ihastuin sinussa siihen, että sait minut hymyilemään. Käänsit selkäsi ja pahin mahdollinen tapahtui. Voiko silmät itkeä päästä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu