TSIIII

http://www.talouselama.fi/uutiset/tm volkswagen uusii ongelmamoottorien rakenteen onko luvassa uusia ongelmia/a2151058

VW iloa skodan kustannuksella..
680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikö kukaan tartu pari vuotta vanhaan koukkuun?

Äänestä
  • syö, niin mato säästyy

    Äänestä

Voi tuota ossssia.

Äänestä
  • Voi volkkarin laatua..

    Äänestä

Eipä ole missään näkynyt että uusissa Folkkarin hihnakoneissa olisi ollut vikoja....

Eipä ole kukaan kertonut että Folkkarin uusissa koneissa olisi jakopään hihnojen kanssa mitään ongelmia.

Skoda on ollut vielä järkevämpi kuin VW, kun ei ole ottanut omiin moottoreihinsa sitä mäntien lepuutustoimintoa.

Se siitä sitten. Case closed.

Äänestä

Mulla alkaa oikeasti käymään tämä yksilö sääliksi. Siellä se hakkaa googlea pikku sormet verillä yötä päivää ja etsii tukea salaliittoterorioilleen.
Sitten koittaa ilon hetki kun ihmeellinen google kertoo kaksivuotta vanhan arvostetun autoalana julkaisun "Talouselämä" jossa viitataan toisen lehden artikkeliin ja arvuutellaan että mitäköhän jos näin olisi että näissä voisi jotain ongelmaa tulla.

Miten tällaista spämmäämista varsinkaan noin vanhasta läpi-skeidasta artikkelista kukaan voisi ottaa tosissaan. Jotain rotia sun VW-ajojahtiin Osssssi, nythän sulle nauraa hevosetkin. Koetas vähän nostaa tasoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


osssss kirjoitti:

http://www.talouselama.fi/uutiset/tm volkswagen uusii ongelmamoottorien rakenteen onko luvassa uusia ongelmia/a2151058

VW iloa skodan kustannuksella..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu