Meillä asuu kerrostalossa lessukka poppoo, valehteleevat ja vääristeleevät asioita ja tekeevät valituksia .Ihme porukkaa, näitä ei tarvisi asua normi ihmisten seassa. Jos nää lessut luulee saavansa jonkun taivaspaikan niin se on ihan paskan jauhamista. Ei näitä kukaan sinne ota eikä halua. Lestatiolaisuus on kuin virus joka tarttuu syntyneisiin lapsiin ja leviää. Sen takia on saatava kiireesti lakialoite millä kaikki lestatiolaiset sterilisoidaan.
Törkeitä valehtelijoita
Vihaan lessuja
5135
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mulla olisi teille täällä pari paketti-transitti miestä. Mikä teidän osoite on, voisivat ajeluttaa ja näyttää maisemia sinulle. Koti rupeasi tuntumaan kodilta sen ajelun jälkeen.
Kuulostaa siltä että maailma olisi parin sukupolven päästä paljon parempi paikka elää jos pikemminkin sinun kaltaisisesi ihmiset steriloitaisiin.
Kovanpuoleista texiä, mutta asiolla tahtoo olla toden-perääkin, ymmärrän aloittajaa jos ja kun on joutunut väärin kohdelluksi.
"Lestatiolaisuus on kuin virus joka tarttuu syntyneisiin lapsiin ja leviää. "
tämä pitää kyllä paikkaansa.
Valehtelevat, kieroileva jne.
Luulevansa olevansa VAIN ME....
"Ei näitä kukaan sinne ota eikä halua. "
Aika hyvää tekstiä muuten- oikeansuuntaista juuri, tiedän...
Hävetkää jo kiihkopuheitanne. Vl:t ja jehovat ja Jeesuksen ajan fundikset omaksi turmiokseen vaahtoavat niin älkää te menkö samaan syntiin.