http://www.kauppalehti.fi/auto/uutiset/volkswagenin vauhti hyytyy/201410704905
Vielä viat räjähtää käsiin niin opelit tuli?
Vielä viat räjähtää käsiin niin opelit tuli?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
http://kuva.termiitti.com/v.php?img=35374
kyllähän sen tietää ettei kaikkia voi huijata kaiken aikaa. vikapesät paljastuvat, ja sana kiertää.
Lähinnä tuossa on kyse Volkswagenin hyytymisestä.
Esimerkiksi konsernin toinen massamerkki Skoda ylsi jo viime vuonna parempaan kuin VW. Kuluvan vuoden ensimmäisellä puoliskolla Skodan tuloskunto on parantunut selvästi.
Siellähän se lukee selvällä suomen kielellä, mutta ossin aivot eivät näemmän pysty käsittelemään tuota informaatiota.
Kirjoituksen keskivaiheilla : "Esimerkiksi konsernin toinen massamerkki Skoda ylsi jo viime vuonna parempaan kuin VW. Kuluvan vuoden ensimmäisellä puoliskolla Skodan tuloskunto on parantunut selvästi."
Juurihan luimme uutisen, jonka mukaan Skoda laajentaa voimakkaasti Kvasinyn tehdasta. Eihän sellaisia investointeja tehdä, jos rahaa ei ole jemmassa.
katsoppa kuinka tämä KULLANKALLIIN KOTIMAAN TALOUS ON JO HYYTYNYT NYTJO JÄÄTYY.