Varuskunnan varkaus

Mitä tavaraa sieltä on viety ,ei ole näkynyt myynnissä ?
4320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Omituista salailua poliisilta ja puolustusvoimilta. Miten kukaan voisi antaa vinkkiä epäilyksistä että olisi saattanut nähdä jotain varkauteen liittyvää, tai vaikka että oltaisiin kaupiteltu niitä varastettuja tavaroita kun ei edes tiedetä mitä varuskunnasta on varastettu.

Äänestä
  • Kadoksissa on lämpökamera.
    Ihan julkinen tieto, jos ymmärtää lukea muutakin kuin Suomi24:n "faktatietoa"...

    Äänestä

  • vai niin! kirjoitti:

    Kadoksissa on lämpökamera.
    Ihan julkinen tieto, jos ymmärtää lukea muutakin kuin Suomi24:n "faktatietoa"...

    Täältähän tietoa kuitenkin löytyy .

    Äänestä

  • vai niin! kirjoitti:

    Kadoksissa on lämpökamera.
    Ihan julkinen tieto, jos ymmärtää lukea muutakin kuin Suomi24:n "faktatietoa"...

    Joko kamera on löytynyt?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mantteli,pitkä kirjoitti:

Mitä tavaraa sieltä on viety ,ei ole näkynyt myynnissä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu