Biljardia ja rock musiikkia

Missä Oulussa vois pelata biljardia ja kuunnella samalla hyvää musiikkia? Ja vieläpä torstaina...?
3453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Citybiljardissa... Jos se vielä on hengissä.

Äänestä
  • Citybiljard on nykyään Välkkylässä, siellä PSOAS:n opiskelijatalojen keskellä. SIinä missä oli ennen Kuntopalatsi tms. kuntosalitsydeemi.

    Äänestä

  • jäpikkä kirjoitti:

    Citybiljard on nykyään Välkkylässä, siellä PSOAS:n opiskelijatalojen keskellä. SIinä missä oli ennen Kuntopalatsi tms. kuntosalitsydeemi.

    ehottomasti snookkerissa! mestassa soi Oulun paras musiikki ja voit pelata kaisaa, nuukkeria tai puulia. sitäpaitti se o ydinkeskustassa, rotuaarilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juippi68 kirjoitti:

Missä Oulussa vois pelata biljardia ja kuunnella samalla hyvää musiikkia? Ja vieläpä torstaina...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu