Kyylärvi kakka kikkaros kukkaros!

Eksyit tänne otan osaa!
6460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oo ny Tuamo hilijaa. Kaikki muuten näköö.

Äänestä
  • Onkos tultu kaapista ulos?????????????

    Äänestä

  • Vikkaros kirjoitti:

    Onkos tultu kaapista ulos?????????????

    Ja vielä niiiiiin sateenkaaren värit??????????0

    Äänestä

Työnnä web-cam esitykset hanuriin ja mene muualle ihteäs myymään.

Äänestä

Liittyykö tämä siihen jööti hässäkkään?

Äänestä
  • Varmaan jo teho-Osastolla kirjoittelemassa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


LehemänLykkijä kirjoitti:

Eksyit tänne otan osaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu