Uffaffaa

Haluaisin pusuttaa jotakin niin rehevästi että meinaa mennä jo liian hulluksi siis ottaa tiukasti poskista kiinni ja antaa sellaiset muiskut että toinen menee kanveesiin.
10269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ei taidakaan olla kukavain ;)

Äänestä
  • Ole hiljaa!

    Äänestä

  • -ap- kirjoitti:

    Ole hiljaa!

    iäneti olen.

    Äänestä

  • jojojojo vain kirjoitti:

    iäneti olen.

    Joo kato ku näistä sellaisista asioista ei puhuta.

    Äänestä

Mainiota.

Äänestä

No milloin tulet pusuttelemaan? Vai meneekö pupu pöksyyn?

Äänestä

SMACK

Äänestä

Ahaa :)

Äänestä

Niin tekee uffaffaa 😁

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ai ett'ä kun tekisi kirjoitti:

Haluaisin pusuttaa jotakin niin rehevästi että meinaa mennä jo liian hulluksi siis ottaa tiukasti poskista kiinni ja antaa sellaiset muiskut että toinen menee kanveesiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu