Vesimies

Hei olen veskarimies ja synt 23.01.1953 synt.aika 10.00, en vaan ymmärrä noita nuosevia ja laskevia merkkejä. Voisko joku asioista tietävä valaista minua: kiitos
2761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

heips
mulla on sama syntymäpäivä, vain vuosi on eri, 1982.

Äänestä

juu, hyvä on päivä sullakin...tääl tosin vuosi 1976 :)
ja tässä linkki missä kerrotaan jotain noista
www.astrologiakeskus.com

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apuatarvitaan kirjoitti:

Hei olen veskarimies ja synt 23.01.1953 synt.aika 10.00, en vaan ymmärrä noita nuosevia ja laskevia merkkejä. Voisko joku asioista tietävä valaista minua: kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu