Kolmen kuukauden odottelu "palkittiin", päätös tuli, mutta onko oikein? Tullausarvoksi on määritelty 12000 € ja auto on xj12 vm-85 ajettu mittarin mukaan 126000 km. Haluaisin tietoja muiden päätöksistä vastaavista autoista, eli arvot kehiin päätöksen numerolla, kiitos.
Vastaukset 5
- xjr-98
http://www.ottoauto.de/cgi-bin/verotilasto.php
Hyvä saitti, kannattaa laittaa muistiin jos verotietoja haluaa tarkistella. - Mursu
No näin viidessä sekunnissa katsoen ei näytä ainakaan aivan mahdottomalta tullausarvolta. Eli veroja tuli muutama tuhat?
- XJ6-86
Tein viime viikolla kaupat välittäjän kautta lähes mainitsemallasi hinnalla Jaggesta XJ6 SIII Sove -86.Ajomääräkin on samalla hehtaarilla.Verottajan päätöksestä ei minulla ole tietoa.
- sovereign12
17500eur veroja reilut 6000eur :(
viime kesänä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 921566
- 831052
- 67967
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su374966Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t177914- 94841
- 64623
Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on60612Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta165594- 37588