Homokin voi tehdä parannuksen

Miten homoudesta parannutaan.
Yhden esimerkki>
http://www.youtube.com/watch?v=JfPjTvTx5-U
18266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Jos homo voi tehdä parannuksen, niin voiko pankkopoikakin parantua vähämielisyydestä?

Vastaus: ei voi. Pankkopojan tapauksessa tauti on perinnöllinen ja siten ikuinen.

Äänestä

voiko homoudesta ja kepulaisuudesta parantua? tiedä häntä, mutta homolla on ainakin järkeä päässä kun puolestaan kepulaisilla ei järki päätä pakota.jos olisi pakko valita kahdesta pahasta olisin mieluimmin homo.

Äänestä
  • Ihan vain tiedoksi että itse en luopuisi en kepulaisuudesta enkä homoudesta mistään hinnasta. Keskustalaiset ajattelevat koko suomea tasapuolisesti eikä vain kehäkolmosta. Ja homot eivät sekaannu vieraaseen sukupuoleen kuten siat.

    Äänestä

Miksi Jumala on sitten luonut meidät homot jos olemmekin sairaita?

Äänestä
  • kuulemma, " Jumala loi ihmisen omaksi kuvakseen " ;) XOX

    Äänestä

  • Petri-66 kirjoitti:

    kuulemma, " Jumala loi ihmisen omaksi kuvakseen " ;) XOX

    JOO tarkennus ..... Siinä vitun Raamatussa sanotaan ; Jumala loi ihmisen omaksi kuvaksen. " .. joo luen tälläkin hetkellä raamattua ihan huvikseni, koska en aina jaksa miettiä betonin laajenemista lattialla kosteissa tiloissa tietyissä lämpötiloissa

    Äänestä

Voi helvettiii, mitä propagandaa. Onneks tätä ei ihan PR suoraan tuo esille. Oikeesri, onko teillä.tällainen propandakoneisto, näytteliöineen ja rahoineen käytössä ?

Äänestä
  • Biseksuaalit ovat sekopäitä, joita uskikset käyttävät surutta hyväkseen. Se, että uskikset keskittyvät henkiseen väkivaltaan kertoo karua kieltä kristinuskosta.

    Minun kohdallani löysin ilon ja tasaisen hyvän onnen, kun uskaltauduin kyseenalaistamaan näiden pelottelijoiden sanoman. Minun ei tarvitse uskoa mihinkään. Minun ei tarvitse muuttua. Eikä minun tarvitse pelätä, mitä sattumalta ajattelen. Minä olen vapaa.

    Äänestä

Anni on tyttö. Tiesitkö, että miesten seksuaalisuus on erilaista kuin naisten? Meillä miehillä seksusalisuus on polarisoituneempaa.

Minä koitan olla parempi ihminen joka päivä. Esimerkiksi suihinottotekniikaa kannattaa hioa. Paras tuntuma tulee, kun terskan antaa vaeltaa suun lakea.

Työnantajani mielestä homous ei ole sairaus. En saa sairaslomaa panetukseen.

Äänestä

Miten parantua sairaudesta joka pistää aloittamaan keskusteluja homopalstalla homojen parantumisesta ?

Siitä ei voi paraantua mitenkään.Yhtään esimerkki tapausta ei ole,joten tulette seikkalemaan sairautenne kanssa koko elämänne läpi.

Hyväksykää oma sairautenne.
Ei uskovainen ole terveen ihmisen merkki,terve ihminen ei tarvitse mitään uskoa satuolentoihin pärjätäseen elämässään.

Äänestä

Sairausko paranee sillä, että tekee parannuksen?

Toivottavasti kerrot, miten haimasyöpää sairastava sukulaiseni voisi tehdä parannuksen. Kerro pian - hänellä ei ole paljon aikaa odotella.

Äänestä
  • Kuka on niin tyhmä että uskoo raamattuun, jokanen uskoo siihen mihin haluaa j mulla on ihan oma näkemykseni uskonnosta!

    Ja kaikille homofobikoille: Homous ja homostelu jonkun toisen pojan kanssa on paras asija mitä tiedän maailmassa olevan ja mitä eniten haluan, tuskin tämä on vain minun mielipide?

    Ja pitäkää homofobikot itsestänne vaan meteleiä niin joku homo raivostuu tästä niin että tulee ja pistää peppuun niin että peppu on erittäin kipeä, erittäin pitkää ;D

    Äänestä

Voi jeesuksenperkele isä, äiti mulle sano:" Sie perkeleen homo " sanoin niille " Työ ootta miut tehnynnä "

Äänestä

Onneksi Anni löysi kullin viehätyksen, sillä kullithan on paljon parempia kuin pimpit! ;)))

Äänestä
  • Jep ainakin "meidän" mielestä XD

    Äänestä

MISTÄ , MISTÄ ??? MUN pitää parantuu ??? Olen 48 vuotias, mies olen aina , koko ikäni tykännyt samaa sukupuolta olevista Ihmisistä Elän ja olen koko ikäni elänyt sinkkuna.. En vanhempieni tahdosta huolimatta lähtenyt teininä lisääntymään..
En kapakoissa lähentele " hetskuäijii" vaikka he luulevat olevansa kapakoissa saalista sen jälkeen kun muijat on dumbannut ne .... No vittu mulla on siniset silmät , vaaleat hiukset ja lihaksikas vartalo.. En olis Natsi Saksassa 75 vuotta sitten joutunut niiden puolesta leirille. Mutta ... äh.. Tämän päivän Suomessa pikkukikkelipojat jotka on saatan rumia polvihousupöksyjä iältään 18-60 jäätyään tiskille hemputtaa.. Homottaa kaikkia, vaan se takia, kun Homot VAAN pitää kivaa sun vimon kans.

Äänestä

niinpä.
mistä mun muka pitäisi parantua?
siitäkö että en halua naida naista?
siitäkö että olen ollut tällainen aina,
ensimmäisestä erektiosta lähtien.

mä olen itsestäni vähän jopa ylpeä.
olen kestänyt ympäristön paineet ja
päässyt näinkin vanhaksi. en
teeskentele mitään.

Äänestä

Nimimerkin appisas aloitus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Homous on sairaus kirjoitti:

Miten homoudesta parannutaan.
Yhden esimerkki>
http://www.youtube.com/watch?v=JfPjTvTx5-U

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu