Suomi hieno maa

Siellä vanhukset eivät pitkälle potki.Myrkyä vaan suoneen, ja henki pois.Ettei petokset paljastu.Kanta suomalaiset ovat tosi rikollisia
567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

VALKOISET SUOMALAISET HYVIN SAIRAITA

Äänestä

Mutta pirun älykkäitä ja terveitä teihin likaisiin loisiin verrattuna.

Äänestä
  • Mitä älykästä tuossa nyt mielestäsi oli,kun vanhus myrkytettiin?

    Äänestä

Ja mitä älykästä oli Vaasan puukotuksessa, vastaa ääliö?

Äänestä
  • Kukaan ei täällä olekaan väittänyt,että se olisi järkevää mut kaiketi sinä kommenoit tohon,että" ovat älykkäitä teihin loisiin verrattuna" niin aika erikoinen sutkaus siinä mielessä,että löydätkö oikeasti jotain järkevää tossa,että vanhus myrkytettiin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi, voi voi kirjoitti:

Siellä vanhukset eivät pitkälle potki.Myrkyä vaan suoneen, ja henki pois.Ettei petokset paljastu.Kanta suomalaiset ovat tosi rikollisia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu