Hei,
Olen taiteilijan alku ja sain olen pitkään halunnut kohtuu hintaista uniikkia sisustustaulua, enkä usko, että olen yksin asian kanssa.
Eli jos olet aina halunnut saada juuri sinua varten tehdyn taulun seinälle niin olisin enemmän kuin iloinen jos voisin ollan avuksi, tietysti palkkaa vastaan. Palkka riippuu taulun koosta, materiaalista ja sen tekemiseen menevästä ajasta, mutta heitän arvion tähän malliksi, että A4 kokoinen öljyvärityö voisi lähteä hintaan 20-30 e. postimaksu.
Eli siis jos sinulla on taluidea tai ei ideaa mutta tyhjyyttä huutava seinä niin laita rohkeasti viestiä, katsotaan mitä voidaan asialle tehdä. Jos haluat nähdä aikaisempia töitäni niin laita s-postia ja meilaan kuvia.
osoite: [email protected]
Haluatko taidetta seinällesi?
taiteilijan alku
0
60
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24645322Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19010849Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 341576
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500