pulssinne?

Hei kiinnostaisi vajaatomintaisten pulssi itsellä ennen lääkityksen aloittamista vain 42. Nyt lääkityksen aloitettua 60.
2609
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun elintoiminnot yleisesti hidastuvat, hidastuu myös pulssi. Samoin kävi itsellenäi, että pulssi normalisoitui lääkityksen aloitettuani.

Äänestä

paljon sun arvot oli, pulssi aika matala. Mulla 60-65 luokkaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijä kirjoitti:

Hei kiinnostaisi vajaatomintaisten pulssi itsellä ennen lääkityksen aloittamista vain 42. Nyt lääkityksen aloitettua 60.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu