15-16 vutiaat likat tänne ja heti

[email protected] o mun mese osoite.
jos oot 14 tai 16 vuotias tyttö ja hyvännäkönen ni tos o osoite
2418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Perjantaina ulos ja heti nii saat oikeen tyttöystävän eikä tartte puhuu tuhmia netissä. Äläkä kattele niitä kauneimpia jossei oo mahiksia, paras ottaa keskiverto tyttö, koska aina parempi ku kokonaa ilman. Mistä seuraa intensiivistä masturbointia.

Äänestä

käykö 14 wee??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


doom kirjoitti:

[email protected] o mun mese osoite.
jos oot 14 tai 16 vuotias tyttö ja hyvännäkönen ni tos o osoite

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu