Tulostin ei tulosta

Miksei se toosa ala tulostaa?
Tule ainakin teksti, että tulostin on pysäytetty.
Mustetta pitäisi olla kaseteissa, koska härveli ei mene ainakaan siihen toimintoon, jossa se näyttäisi tyhjentyneestä (kuivaneesta) patruunasta.
Mitä sille pitäis tehdä?
Rautalankamalli ois kiva!
2322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

>Käynnistä
>Ohjauspaneeli
>Tulostimet ja muut laitteet
>Näytä asennetut tulostimet

Sieltä rassaat sen käyntiin

Äänestä

Tosi paljon kiitoksia!
Alkoi toimia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epson stylus C64 kirjoitti:

Miksei se toosa ala tulostaa?
Tule ainakin teksti, että tulostin on pysäytetty.
Mustetta pitäisi olla kaseteissa, koska härveli ei mene ainakaan siihen toimintoon, jossa se näyttäisi tyhjentyneestä (kuivaneesta) patruunasta.
Mitä sille pitäis tehdä?
Rautalankamalli ois kiva!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu