Räikköslahkon lisääntyminen

Miten ihmeessä räikköslahko on voinut lisääntyä tänne asti?
Eikö jo riitä että MTV sportin sivut täyttyvät päivittäin tuon ikijumalan (idolin) ylistys sanoista?
7112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miten sinä ystäväni olet tänne eksynyt?

Äänestä
  • Kuulin tästä räikköstuhnujen palstaterrosrista täällä. Oli pakko puuttua asiaan

    Äänestä

FaniS missä sinä olet, mulla on ikävä sua!

Äänestä
  • Entä minua?

    Äänestä

Tämä on hyvin törkeää, että kirjoittelet tuollaisia

Äänestä

Tämä keskustelu aiheuttaa myötähäpeää Suomelle!

Äänestä
  • Sinä aiheutat kommenteillasi vielä suurempaa myötähäpeää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikkunen kirjoitti:

Miten ihmeessä räikköslahko on voinut lisääntyä tänne asti?
Eikö jo riitä että MTV sportin sivut täyttyvät päivittäin tuon ikijumalan (idolin) ylistys sanoista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu