Jennan akne suomen ennätys lukemissa?

Nyt on ollut pari viikkoa pahempi, kuin 12-vuotiaalla jonnella.
3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaikki talossa tajunneet mikä mulqvisti Johtajani on.

Äänestä

Jääköhän Dani-Hanille enää tän päivän jälkeen mitään suuhun pantavaa?

vähänx ku poliisi auto, huutaa naama punaisena ja ulisee kävellessään. diisselin öljyä valuu vaosta pellolle.

Äänestä

Taloon saatava kaneja jotka panee jatkuvasti. Viikkotehtävä laskea panot ja kerätä papanat teelusikalla ja asetella ne Danin persvakoon. Jokaisesta pudonneesta papanasta häädetään asukas. Viimeisenä taloon jäänyt Dani voittaa 100000 €.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


akne tohtori kirjoitti:

Nyt on ollut pari viikkoa pahempi, kuin 12-vuotiaalla jonnella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu