En olisi uskonut, että vielä joskus kirjoitan tällaiselle palstalle, mutta nyt on pakko kun en viitsi puhua kavereille tästä.
Eli tyttöystäväni katsoo jatkuvasti elokuvia, joissa esiintyy tietty jo edesmennyt miesnäyttelijä. Vaikuttaa aika poissaolevalta, ei vastaa kun puhutellaan. Mieluummin antaisin katsoa vaikka pornoa, mutta kun joka ainut päivä pitää katsella samaa ukkoa niin se mietityttää. Niin kuollut ja kuopattu kuin onkin.
Tyttöystävän julkkisidoli
Elävä mies
2
234
Vastaukset
- En pysty tähän
Tiedän tunteen. Minunkin miespuolisella ihastuksellani tuntuu olevan noita idoleita. Jotenkin siinä tuntuu jäävän kakkoseksi lytättynä maahan.
- normaaliaon
Veikkaan, että olette aika nuoria. Tuollainen kaukainen ihastus on ihan normaalia, ja ei mielestäni ole aihe mustasukkaisuuteen. Ainakin jokaisella naispuolisella on jossain elämänsä vaiheessa, yleensä nuorena, tuollainen ihastus, jolla ei ole todellisuuden kanssa mitään tekemistä. Voithan sanoa ihan suoraankin, että et jaksa koko ajan samoja leffoja katsoa. Pornoa en tosin suosittelisi vaihtoehdoksi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1106887KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3846533Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei653297Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521262832Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1082430- 1251834
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro211697Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään351587Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1821367- 741257