Hei!
Olen 20-vuotias nainen ja etsin lastenhoitotyötä Tampereelta. Minulla on useiden vuosien kokemus eri-ikäisten lasten kanssa työskentelemisestä kerhojen vetäjänä, lastenhoitajana ja koulunkäyntiavustajana.
Ensi keväänä tarkoitukseni on hakea opiskelemaan kasvatustiedettä yliopistoon. Siihen saakka voin toimia lastenhoitajana joko säännöllisesti tai tarvittaessa.
Lastenhoidon lisäksi minulta sujuu ruoanlaitto ja erilaiset kotityöt. Lastenhoitajana olen energinen ja iloinen, mutta tarvittaessa myös hyvällä tavalla jämpti. Mielikuvitusta löytyy roppakaupalla, joten kanssani lapset pääsevät retkeilemään, leipomaan, askartelemaan, musisoimaan ja tekemään muutakin mukavaa ja kehittävää!
Lisätietoa saat ottamalla yhteyttä joko sähköpostitse osoitteeseen [email protected] tai pistämällä viestiä tai soittamalla numeroon 0400564507.
Luotettava lastenhoitaja vapaana Tampereella
amma
0
79
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261790
- 1171300
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401120- 491019
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni56972- 130940
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v245923Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77796Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58789Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla179760