Hei!
Olen 20-vuotias nainen ja etsin lastenhoitotyötä Tampereelta. Minulla on useiden vuosien kokemus eri-ikäisten lasten kanssa työskentelemisestä kerhojen vetäjänä, lastenhoitajana ja koulunkäyntiavustajana.
Ensi keväänä tarkoitukseni on hakea opiskelemaan kasvatustiedettä yliopistoon. Siihen saakka voin toimia lastenhoitajana joko säännöllisesti tai tarvittaessa.
Lastenhoidon lisäksi minulta sujuu ruoanlaitto ja erilaiset kotityöt. Lastenhoitajana olen energinen ja iloinen, mutta tarvittaessa myös hyvällä tavalla jämpti. Mielikuvitusta löytyy roppakaupalla, joten kanssani lapset pääsevät retkeilemään, leipomaan, askartelemaan, musisoimaan ja tekemään muutakin mukavaa ja kehittävää!
Lisätietoa saat ottamalla yhteyttä joko sähköpostitse osoitteeseen [email protected] tai pistämällä viestiä tai soittamalla numeroon 0400564507.
Luotettava lastenhoitaja vapaana Tampereella
amma
0
77
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt394578Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.532474Jenkkilahkojen kastekaava
Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan1391014Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin161985- 113858
Olen melko vakuuttunut
etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok70824- 136771
- 48760
Taas mietin että
mitä ihmettä sanoisin, jos laittaisin viestiä. Aina voi toivottaa jotain, vaikka hyvää kesää, ja jos ei tule vastausta,48716Odotan sitä hetkeä
kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh47705