Otit viimein oikeesti yhteyttä. Ei sen avauksen tarvitsekkaan olla niin kummoinen. Pääasia vain että rohkenit tehdä niin. Huomaatko kuinka helppoa se voi olla..!? Älä kadota rohkeuttasi namu, sillä muistathan.. Kaiken saa mitä oikeesti haluaa.. ;)
PS.. Olen sun.. Ota vain mut ;)
PS.. Olen sun.. Ota vain mut ;)
Vastaukset 11
Vanhimmat
Eikö sun pitäs vastata sille joka sen aloitteen teki? Outoa tänne kirjoitella.
koska ja miten otin muka yhteyttä?
Täh!?
Kauanhan siinä sitten näköjään kesti että tuli perille. Onko sulla joku pulloposti-liittymä?
Toivottavasti vastauksen perille saapumisessa ei kestä yhtä pitkään...
Helppoa oli, kun tajusin että se on ainoa keino tämän kaiken jälkeen saada jotain tolkkua asioihin. Ymmärsin, etten voi olla ottamatta yhteyttä. Joku raja tuli vastaan. En tiedä mikä. Kun tajuaa että jotain on pakko tehdä, niin ne vuoren korkuiset esteet häipyy.
Mutta joo, oli tarkoitettu kevyeksi avaukseksi ja tunnusteluksi.
Mitä sanoitkaan silloin?
Joo ihan tiedoksi vain ihmettelijöille. Että kyllä osaan vastata ihmisille myös siellä ihan oikeassa elämässä. Kirjoitin myös tänne koska täällä olen hänen peräänsä huudellut.. Joskus kuvittelinkin hänen täällä vastaavankin. Mutta eikö tää paikka ookkaan se missä anonyymit avautujat kohtaa toisensa..!? :D
"Mutta eikö tää paikka ookkaan se missä anonyymit avautujat kohtaa toisensa..!?"
juu, on, mutta sä tiedät nimen, niin ei ole enää anonyymi
"Otit viimein oikeesti yhteyttä."
kuten yllä moni ihmettelee: jos joku otti sinuun OIKEESTI yhteyttä niin miksi ihmeessä täällä kiittelet. Siellä OIKEESSA elämässähän se jatko pitäisi tapahtua.
Toivottavasti sä aloittaja et ole ***** ! Jos olet niin voin luvata että sulle ja Jlle tulee tapahtumaan todella vakavia asioita.
mites noi yölliset vastukset vaikuttaa olevan alottajan käsialalla tehtyjä?
Kusetat ap pelkästään itseäsi noilla omaehtoisille provoilla.
Niinpä kun yks jätti, niin toista piti koittaa, jotta ei p.... lopu kesken