Tietääkö kukaan mistä mahtaisi löytyä metsästysaiheisia videoita netistä?
Metsästysvideoita??
8
2955
Vastaukset
- Väsyttää
Googlaten niitä löytyy!
http://www.accuratereloading.com/videos.html
Tuossa olisi ensi hätään.- åke juniORI
Et sattuis tietämään mitään pienriista videoita
- Tenne
valveutunut metsästäjä ota videota linnustuksesta. Se on semmosten myöhäisherännäisten touhua.
- luag
siihen mitään videoita tarvita, jokainen kokee homman tahollaan ja sillä selvä! jos kiinnostaa purra porkkanaa, siitä vaan, jokaisen oma valinta!
- videomies
Metsästäjä -lehdessä on lista kirjoja, vihkoja ja VIDEOITA joita sieltä voi tilata.
-H - take em
Käväseppäs täällä www.houkutuspillit.net
- pöpi
käy hakemas sellasia videoita mitä haluut koska siellä on varaa valita...
se paikka sijaitsee keskisellä....
ja liikkeen nimi on jahtimaja........... - metso
www.videosara.fi löytyy joka lähtöön.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja14414417Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va396015SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1615608Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124407HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.564222"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1083702Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant213670Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan293607Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan682693Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot152145