Onko millainen paikka? Onko hyvät pöperöt? Aika huhuja vaan kuullut...!!!
El Centro
Quatrostatsioniu
9353
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Eikö ole muuta elämää kun jauhaa niitä vitun huhujasi.Hommaa elämää???
:D
Ruokapaikkana on ok ja paljon siellä istuu porukkaa:)
Hyvät pöperöt. Tähän ei savonpojat pysty.
Ruoat on ok, mutta omistaja tuomittu seksuaalirikoksista alaikäisiin...
Mm espanjassa suoja ikä on 13-vuotta! Pitäisikö jotain tehdä jotain et tämmöinen ei uusiudu? Nyt saa loppua yrittäjän vainoaminen.
Kivasti tullu mainosta firmalle, ettei oo vaa jonkun mainostoimiston suunnittelema kampanja rakkaus teemalla.
Nii mutta Suomessa tuon ikäisiin sekaantuvat ma ja mut joutaisi viedä saunan taakse tai raviradan montuille....
Nämä yritysjohtajat ja insinöörit menee Thaimaahan etsimään nuoria. Vuokrataan talo kuukaudeksi, siitä se alkaa. Ennen ja jälkeen kehutaan tyhjennys ja kilisee jutuilla. Onhan se huippu kun joku ottaa suihin pöydän alla aamukaljalla.
Nämä pikkupippelit ei sauno ikinä yleisessä saunassa mutta pikkupimppi 13 tunnin lentomatkan päässä kelpaa. Paras hönö nai toyboy:tä
Pääsit asiaan tumma poika kadun toiselta puolelta.
tais olla pala retonkia pitsan seassa.... hyj