Paljonko perhe Paskalen maksoi veroja

Osaa se äitinsä ainakin lapsellaan rahastaa.
9266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Vedä sinä v*ttu päähäs

Äänestä
  • Kuinka sen voi päähän vetää ja sieltä olet sinäkin tullut!

    Äänestä

Eikä selvästikään ollut kyseiseltä perheeltä vastaus aloittajan kysymykseen :)

Äänestä

Kuinka suuri oli oma veroprosenttisi? Kysyn vaan...

Äänestä

Mikäs Rooobinin äidin etunimi on ?
Voi olla että tunnen... tai sitten en.

Äänestä
  • Kiitos linkistä... Juu, en tunne :-)

    Äänestä

Mitä väliä???
Hommaa itsellesei elämä ja sisältö siihen lisäksi, niin ei tarvitse tällaisia miettiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lapsella rahaa kirjoitti:

Osaa se äitinsä ainakin lapsellaan rahastaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu