Näinhän se on ,olet miesten naurattaja etkä siitä eroon pääse .Piireissä se jo tunnetaan ,laajemmallakin .
totuus
...-...
20379
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=Bl3LBcLrp6s
on niinpäin ollut, että miehet naurattaa minua,Voitko korjata tiedon?
Minä haluaisin naurattaa omaa naistani,mutta haluan myös lohduttaa aina jos on pahamieli.
Jollekin sen jossain sanoin näin: siinä missä on noita naistennaurattajia, minä haluan kääntää asetelman ylösalaisin, ja olla sitten vaikka sen "miestennaurattaja". Ihan vaan siksi, että miksi nainen ei saisi / voisia olla hauska siinä missä mieskin? Mutta ei se oo mitään väkisinvääntämistä. Jos ei naurata niin sitten ei. Ja masentaakin voi ajallaan ja toisinaan. Kysymys on ennemminkin huumorin- ja tilannetajusta ja komiikasta. Ja kemioista, miten ne kohtaa kenenkin kanssa kullakin. Itsetarkoituksellista sen ei tarvitse olla.
Kui??
eräässä yhteydessä menin päästämään suustani ennestään tuntemattomien seurassa että "haluan kääntää asetelmat päälaelleen ja olla vaikka sitten se miestennaurattaja", niin ilmeisen kirjaimellisesti se mentiin ottamaan.:D
En tajua miehille kikattelevia söpösteleviä naisia, mielestäni meininki on jotenkin itsensä objektisointia. Ja monet miehet haluaa, että heitä katsotaan ylöspäin. Niin kerta! En ikinä minä mitään tuollaista.
Vastavetona kaikkeen tuollaiseen mun toiminta ja käytös jos tilanteita niikseen tulee. Kun kerran miehetkin ovat mitä ovat ilman sen kummempia kommervenkkeja, miksi naisen pitäis kokoajan jotenkin viehkoilla ja tehdä itseään tykö? yäk!
Iloni jos nauravat, eivätkä itke :)
kauheeta olla miesten itkettäjä..
Mä ainakin annan niille piiskaa ja
baariin, niin miekkoset alkais itkemään..byää
ilosta
Ilahdutan mielummin, kuin pahoitan mieltä.
Ihan sama. Sama se
Ihminen se on mieskin ja jos puhuu miehelle kuin ihmiselle on siitä pitkä matka miestennaurattajaksi.
Kyllä ihminen saa huumorintajuinen olla. Ja saa sitä miesten jutuille nauraa samoin kuin naistenkin jutuille.
yleensähän se on itku pitkästä ilosta
No itkettääkö vai naurattaako?
että oikein piireissä , voi elämän kevät tätä höttöö täällä, ootsä jotenki katkera?
Ei pidä paikkaansa. Vain yhdestä olen kiinnostunut kerrallaan. Kohde on lukittu jo pari kuukautta sitten. Eikä se ole tämän viimeisen 24 tunnin aikana muuttunut. Ei vaikka se siltä saattoi näyttää.
miehiä, tarkoittaa että on kiinnostunut heistä (siinä mielessä)? Aika ontuva arvio. :D