Taktikointia, sinulta

Teet itsestäsi vieläkin rakastettavamman.
8204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei mulle koska olen onneton taktisissa kuvioissa.

Luulen et on parempi olla vaan oma itsensä, ei pety toinen eikä itse.

Äänestä
  • Sellainen olen, aina oma itseni.

    Äänestä

Kun kukaan ei taktikoi : (

Äänestä

taklaan sut,liukastut, vasten sua painaudun.

Äänestä

Jo on hän ihmeellinen.

Äänestä

päivän kerrallaan omana itsenäni, en ole taktikoinut mitään ... tunteet ovat puolestani sen tehneet.

Äänestä

joskus vain on parempi hyväksyä tappio ja vetäytyä, näin se taktikointi toimii.
Ehkä sitten pitemmällä tähtäimellä se toinen ymmärtää mitä päästi menemään ja ottaa yhteyttä.

Äänestä

Kaipaamalla loputtomasti?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n > m kirjoitti:

Teet itsestäsi vieläkin rakastettavamman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu