Olet mulle kuu ja tähdet

jos sut saisin oisin maailman onnellisin nainen
4190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oi. Iiks. Kuinka persoonallista ja koukuttavaa.

Äänestä

Paljon pyydetty, toivon että jokainen löytää kuun ja tähdet taivaalta. Olen ymmärtänyt että se on mahdotonta, mutta kun tietää..

Äänestä

Mene ja ota.

Äänestä

vaikutat epätoivoiselta ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinne jonnekin kirjoitti:

jos sut saisin oisin maailman onnellisin nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu