Tokko on tuollaista Naista!

https://www.youtube.com/watch?v=g8ZkzOIo_7M
Mutta jos löytyy niin pistäköön viestiä puhelimeen.
Ei tänne. KIITOS!
16253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Älä unelmoi. Miksi hän sinulle viestin pistäisi?
Vai oletko hurmannut Jenni Vartiaisen RAHOILLASI?

Se on sinun asia sitten. Mustasukkaiseksi et
muita naisia saa. Epävarma veuhtomisesi ja
vehtailusi IHMISSUHTEISSA ei kiehdo naisia.

Äänestä

että mies laittaa paskapalstoille nimettömän viestin itse mutta naisen pitäisi laittaa viesti miehen puhelimeen!!!!
siis mitä vittua, jos ite ei pysty parempaan niin ei sitä kyl pidä vaatia toiseltakaan.

Äänestä
  • Täällä neuvon teille tytöt sisarellisesti hyviä miehiä
    horoskooppien osalta, ellette jo tiedäkin:

    -Vesimies,
    -Oinas,
    - Härkä,
    -Leijona,
    -Skorpioni

    Aloitteikkuutta ja rohkeutta löytyy VARMASTI! Ei tarvitse ihmetellä yksikseen, missä mennään.

    Äänestä

oma-aloitteinen viestin kanssa.
Eihän tuossa ole edes sitä ketä tarkoitat, joten se vietin laittaminen on ihan sinun asiasi. Saatko vastauksen, se on vastaanottajan asia.

Äänestä

jotenkin älyttömiä.

Äänestä
  • Totta. Jos jostakin löytyy
    prinssi Carl Philipin näköinen mies,
    hän lähettäköön viestiä kännykkään,
    mieluummin useammalle tytölle.
    Täällä jo SUU AUKI, HOOLI PYÖREÄNÄ
    viestejä selataan....

    Äänestä

Älkää olko noin ilkeitä toisillenne! Täällä jokainen voi kirjoittaa miten haluaa... Tsemppiä päivään! :)) Ps. hyvä biisi!

Äänestä
  • nimenomaan, kuten sanoit, jokainen voi kirjoittaa mitä haluaa, niin ap mutta samoin kommentoijat. yleensä aloitus viitoittaa tien vastauksille.

    Äänestä

  • :)) kirjoitti:

    nimenomaan, kuten sanoit, jokainen voi kirjoittaa mitä haluaa, niin ap mutta samoin kommentoijat. yleensä aloitus viitoittaa tien vastauksille.

    J E NNN I soita heti! Nyt heti!

    http://www.youtube.com/watch?v=mrK2otBu0bE

    Tokkopa kestää "Jenninkään" kanssa!

    Äänestä

pitää osoittaa itse tietä ja toimia samoin kuin toivoo ja haluaa toisenkin toimivan.

Äänestä

Jenni on tajuttoman teatraalinen ja kaikki laulunsa sitä samaa suhauttelua ja hönkimistä. En tykkää.

Äänestä

https://www.youtube.com/watch?v=OIWYJmcCEGo
Hyvää päivää ;D Ja nauraa kippurassa ;D
Ihan niin kuin olisi söhäi.. muura.. pesään!
Ei kai tämä niin vakavaa ole?
Kyllä Jenni laulaa kauniisti tuon kappaleen ja sanat ovat hyvät ...
Viesti saattaa olla tarkoitettu ...kin henkilölle... tai sitten

Äänestä
  • Huhhuh miten upea chanson biisi, jumalainen ääni kuin lämmintä hunajata valuisi selkää pitkin sinne...Rakastan tuota Jenni v:tä.

    Äänestä

Toinen yhtä ärsyttävä on Johanna Kurkela. Kappaleen, pari kestää. Ei yhtään enempää ilman että suoni katkee päästä.

Äänestä
  • noita linkkejä missä on you tube. Eihän ne ole pakollisia avattavia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


*Mies* kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=g8ZkzOIo_7M
Mutta jos löytyy niin pistäköön viestiä puhelimeen.
Ei tänne. KIITOS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu