Heh, Dani! tämä on sinulle

Vituttaako olla tyhmä? Niin tyhmä olit että uskoit naimisella saavasi 100.000e He he
12550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei tullut 100.000e, mut tulipa pillua! Sä et saa edes sitä :D
Nimimerkkisi kuvaa sinua hyvin :D

Äänestä
  • Täytyy olla k***a ja p***aa päässä jos lähtee nussimaan julkisella paikalla ja vielä läskiintyvää ja tyhmää ritsaa. Mutta tyhjä katsehan sen tyhmyyden heti kättelyssä paljasti.

    Äänestä

Hyvä että Dani vietti ihania hetkiä talossa. Voittaa ei voi kuin yksi, ja se on jo etukäteen päätetty. Joten Dani sai sellaista jota kaikki heteromiehet himoitsevat. Ei huono matka, eikä turha reissu!!

Äänestä

Mies sai vuonna 2009 tuomion törkeistä lapsen seksuaalisista hyväksikäytöistä ja törkeistä lapsen raiskauksista. 10 vuoden tuomiostaan hän on suorittanut puolet ja on nyt ehdonalaisessa vapaudessa.

Mies opiskelee sosiaalitieteitä yhteiskunta- ja kulttuuritieteiden yksikössä uuden identiteetin turvin.

Aamulehden tietojen mukaan miehen tausta on yleisesti tiedossa yliopistossa. Erityistä kuohuntaa aiheutti hänen ideapaperinsa kandiseminaarissa. Siinä vertailtiin kriittisesti kulttuurista sekä tieteellistä suhtautumista masturbointiin.

- Tutkielman aiheeseen tutustuttuani tulin siihen päätelmään, että aihetta on syytä vaihtaa, sanoo yksikön johtaja Risto Kunelius Aamulehdelle.

Tuomittu itse ei pidä aihevalintaansa tai taustaansa mitenkään ongelmallisena.

- Minulla on asiantuntemusta aiheesta empiirisesti ja teoreettisesti. Asiantuntijalle asiantuntemuksesta on varmasti hyötyä esimerkiksi panikoimattoman suhtautumisen kautta, mies meilasi Aamulehdelle.

Lähde: AL

Äänestä
  • Ja liittyykö tämä sinun lähde asiaan jotenkin?

    Äänestä

  • Mitä hittoa sä liität tuon Dani-ketjuun? Se ei kuulu edes koko palstalle. tää on BB palsta. Pölvästi taas liikenteessä.

    Äänestä

  • Kirjoitukset oikeill kirjoitti:

    Mitä hittoa sä liität tuon Dani-ketjuun? Se ei kuulu edes koko palstalle. tää on BB palsta. Pölvästi taas liikenteessä.

    onko täällä valvojia jotka poistelee näitä juttuja veks jos ei ees kuulu?mitenkään asiaan?

    Äänestä

ei hyvä pävä?:) en sano mitään muuta

Äänestä

Dani taitaa saada tyttöystävänsä tänään seurakseen.

Äänestä

Dani sörssi tosiaan talossa. Meni donat sivu suun. Kauheimpaan jalkoväliin mitä suomesta löytyy. Nyt mäkkärille ja suruun syömään 50kg takasin.
Tyhmä Dani on sen näkee .

Äänestä

Noo, täydellisesti sopivat toisilleen, yhtä tyhjäpäisiä.

Äänestä
  • Porukalla töissä aina hämmästeltiin Danin tyhmyyttä, se oli parasta naurua mitä kahvitunneilla usein saimme kokea :) Mies teki pahimman vierheen talossa alkamalla nylkyttämään Jennaa :) Ja tuo nylkyttäminen maksoi hänelle ehkä 100.000e.....ja Nimolle kiroilu maksoi ehkä 100.000e......ja Armille enkelin sädekehän vieminen ehkä 100.000e.....Jussille liika johtajuus maksoi ehkä 100.000e....Tuulikille karmea menneisyys ehkä 100.000e.....Jarnolle suorapuheisuus ja vänkääminen ehkä 100.000e.....Jannelle uuden asukkaan viitta ehkä 100.000e....jne jne jne jokaiseen häätöön on aina vähintään yksi syy.....ja vahvasti uskon että Tuijan 100.000e menee sivusuun räkää syömällä....ja Joonaksen purkkien heittely 3kk maksaa henelle 100.000....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Todella tyhmä mies kirjoitti:

Vituttaako olla tyhmä? Niin tyhmä olit että uskoit naimisella saavasi 100.000e He he

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu