TUNTIJASI

tähtitaivas

Nyt olisi aika katsoa tulevaani. Minulla on alkanut uusi kausi elämässä pikkuhiljaa. Kaikki entinen on paljolti pois elämästäni nyt.

Rakkaudesta kysyisin sitä pientä vipinää on ollut yli vuoden erääseen herrasmieheen?

Työ, ja raha tietysti kiinnostaisi minua. Näkeekö näkijä yleensä siitä mitään?

Ainahan sitä pelkää surujen huolien palaamista elämääni takaisin.

Kiitos, ja hyvää viikonloppua Tuntijasi

1

53

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      olet päässyt irti monesta entisestä hiertävästä kivestä ja kenkäsi ovat taas puhtaat.
      työasioissa sinä olet valpasmielinen, toki välillä ajatus karkaa päiväuniin.
      työhön sinulle voisi avautua uusi ovi, on jo avautumassa jos niin tahdot. sinulla on suhteita tai tuttuja, sitä kautta puolestasi voidaan puhua ja auttaa.

      rahaa tulee ja rahaa menee, sinun taloutesi on tunteitten mukaista. sinä et enää koskaan haluaisi lähteä sellaiseen elämään, mitä ennen elit. se ahdistaa sinua, kun ajatteletkin. tarkoitan tällä myös kumppania.

      olet saanut energiasi kuntoon, terveydestä minulla ei ole lupaa puhua. olet kylmänarka ja menisit mieluummin etelän aurinkoon talvea karkuun. älähän hätäile, kyllä sellainen järjestely on vielä mahdollista. mutta muista sitten, että kaikella on hintansa. älä lähde mukaan, jos et saa tunteillesi sitä palautetta, mitä itse olet valmis antamaan. sinä saat mukavia ehdotuksia, olethan viehättävä nainen.
      eräs mies myy kesämökkinsä ja ostaa sillä etelästä asunnon. siinä olisi se yksi vaihtoehto sinullekin.

      pysy vahvana ja omana itsenäsi, käytä niitä naisellisuuden avuja, joita sinulla on. se on sinun valttisi ja mahtisi, voisit olla vielä rohkeampikin, se ei ollenkaan olisi haitaksi. tämä herrasmies ei ole ainoa, joka sinua katselee.

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1984
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1730
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      57
      1380
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      79
      1375
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1038
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      936
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      933
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      892
    9. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      866
    10. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      109
      863
    Aihe