11pojalle tyttis

Olen 11v poika satakunnasta ja oon niinku miehen kokone mut jos kiinosti ni ei oo kik kuitenkaa
697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No eipä toi susta paljo kerro että oot "miehe kokone" ja aika nuori olet vielä ja voisitko määritellä miehen kokoisen?

Äänestä
  • Oon 171cm pitkä

    Äänestä

  • Älä jankuta kirjoitti:

    Oon 171cm pitkä

    Voit olla pitkä mutta posliini

    Äänestä

No siis eihän 11 vuotiaat mitään seurustele. Leiki vaan niillä lelu autoilla ja tuu takas sitte ku oot kypsä!

Äänestä
  • Moi kerro lisää ittestäs

    Äänestä

Onko sulla instagram?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä sydän satakunta kirjoitti:

Olen 11v poika satakunnasta ja oon niinku miehen kokone mut jos kiinosti ni ei oo kik kuitenkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu