Jonathan kotiin opettelemaan käytöstapoja

Ressu Ray

Jonathan halveksii Tuulikkia ihan estoitta, nauraa ja pilkkaa, keksii selän takana "vitsejä". Nauroiko Tuulikki sähköiskuja saanutta ja itkevää Jonathania?? Ei, vaan yritti lohduttaa. Jonathan sanoi, että kaikki ovat samalla viivalla BB-talossa; hänelle ei ole nuoria, vanhoja, isoja, pieniä, homoja, heteroita. Miksei häntä sitten saa haukkua hintelästä koosta ja nauraa homovitseillä??? Eikös se tasapuolisuus koskekaan häntä itseään.

Törkeät käytöstavat ja vielä isällä. No, eipä tarvitse ihmetellä, mistä näitä törkyturpia tulee, siellä niitä Jonathaninkin kotona pari kasvaa lisää parhaillaan.

7

164

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • räksyterrieri

      Samaa mieltä! Jonathan vainoharhaisesti luulee, että joku aina puhuu hänestä pahaa selän takana, vaikka todellisuudessa ei näin tapahdu. kyllä tänä aamuna meni taas Tuulikin haukkuminen ja ivaaminen "( kivaa läppää") överiksi. Mitähän Jonathan olisi tehnyt, jos samanlainen läpänheitto olisi kohdistunut häneen itseensä. Huono itsetunto miehellä, eikä hyväksy itseään sellaisena kuin on.

    • 535

      nii just tuotahan täällä on yritetty huutaa jo kauan, että Jonathan kotiin opettelemaan elämäntapoja. Itse syyttää muita siitä kuinka puhuvat hänestä p.skaa seläntakana kun itse sitä tekee kaikista eniten ja ties mitä muuta. Ärsyttävin tyyppi koko BB historian aikana. On täysi väärys jot tollanen ääliö voittaa koko kisan.

    • Anti-J

      Jonathan on rotan näköinen ihmishirviö!

    • 2731

      Tykkäsin aluksi Jonathanista, mutta...:(((

    • kitoos

      Ei jatkoon!

    • faneja löytyy

      Ei Jonathan huomenna kotiin lähde. Sillä on kumma kyllä oma vankka kannattajaporukka. Katsokaa vaikka bbplazan äänestystilanne.

      • Hevevetin luu

        Kyllä tämä luuranko rengasturpa ei ole mitään kasvatusta saanut. Irvailee Tuulikille ettei anneta rankkua vaikka rikkoo sääntöjä. Mitenkä paljon hän itse on rikkonut sääntöjä, eikä tule minkäänlaista rankkua. Muistelis vaan. Jos joku toinen huutas hänelle päin naamaa, mikähän olisi tulos. On kuin joku Hidalko, mut hänhän on tuotannon suosikki, kaveri ja sukulainen ja on otettu voittamaan. Ihan turhaa siellä on muita enää kilpailuttaa. Kotiin ja heti huomenna ei ainakaan viimeisenä lähtisi talosta. Silloin se on väärin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      272
      14501
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      71
      7342
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      211
      7171
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      66
      5186
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      115
      4900
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      75
      4734
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      101
      4525
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      24
      4459
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      78
      4187
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      102
      3978
    Aihe