Jonathan kotiin opettelemaan käytöstapoja

Ressu Ray

Jonathan halveksii Tuulikkia ihan estoitta, nauraa ja pilkkaa, keksii selän takana "vitsejä". Nauroiko Tuulikki sähköiskuja saanutta ja itkevää Jonathania?? Ei, vaan yritti lohduttaa. Jonathan sanoi, että kaikki ovat samalla viivalla BB-talossa; hänelle ei ole nuoria, vanhoja, isoja, pieniä, homoja, heteroita. Miksei häntä sitten saa haukkua hintelästä koosta ja nauraa homovitseillä??? Eikös se tasapuolisuus koskekaan häntä itseään.

Törkeät käytöstavat ja vielä isällä. No, eipä tarvitse ihmetellä, mistä näitä törkyturpia tulee, siellä niitä Jonathaninkin kotona pari kasvaa lisää parhaillaan.

7

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • räksyterrieri

      Samaa mieltä! Jonathan vainoharhaisesti luulee, että joku aina puhuu hänestä pahaa selän takana, vaikka todellisuudessa ei näin tapahdu. kyllä tänä aamuna meni taas Tuulikin haukkuminen ja ivaaminen "( kivaa läppää") överiksi. Mitähän Jonathan olisi tehnyt, jos samanlainen läpänheitto olisi kohdistunut häneen itseensä. Huono itsetunto miehellä, eikä hyväksy itseään sellaisena kuin on.

    • 535

      nii just tuotahan täällä on yritetty huutaa jo kauan, että Jonathan kotiin opettelemaan elämäntapoja. Itse syyttää muita siitä kuinka puhuvat hänestä p.skaa seläntakana kun itse sitä tekee kaikista eniten ja ties mitä muuta. Ärsyttävin tyyppi koko BB historian aikana. On täysi väärys jot tollanen ääliö voittaa koko kisan.

    • Anti-J

      Jonathan on rotan näköinen ihmishirviö!

    • 2731

      Tykkäsin aluksi Jonathanista, mutta...:(((

    • kitoos

      Ei jatkoon!

    • faneja löytyy

      Ei Jonathan huomenna kotiin lähde. Sillä on kumma kyllä oma vankka kannattajaporukka. Katsokaa vaikka bbplazan äänestystilanne.

      • Hevevetin luu

        Kyllä tämä luuranko rengasturpa ei ole mitään kasvatusta saanut. Irvailee Tuulikille ettei anneta rankkua vaikka rikkoo sääntöjä. Mitenkä paljon hän itse on rikkonut sääntöjä, eikä tule minkäänlaista rankkua. Muistelis vaan. Jos joku toinen huutas hänelle päin naamaa, mikähän olisi tulos. On kuin joku Hidalko, mut hänhän on tuotannon suosikki, kaveri ja sukulainen ja on otettu voittamaan. Ihan turhaa siellä on muita enää kilpailuttaa. Kotiin ja heti huomenna ei ainakaan viimeisenä lähtisi talosta. Silloin se on väärin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      326
      12537
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      53
      3629
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      84
      3232
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      130
      3013
    5. 103
      2968
    6. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      75
      2712
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      158
      2618
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      278
      2522
    9. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      48
      2408
    10. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      5
      1912
    Aihe