Jonathan halveksii Tuulikkia ihan estoitta, nauraa ja pilkkaa, keksii selän takana "vitsejä". Nauroiko Tuulikki sähköiskuja saanutta ja itkevää Jonathania?? Ei, vaan yritti lohduttaa. Jonathan sanoi, että kaikki ovat samalla viivalla BB-talossa; hänelle ei ole nuoria, vanhoja, isoja, pieniä, homoja, heteroita. Miksei häntä sitten saa haukkua hintelästä koosta ja nauraa homovitseillä??? Eikös se tasapuolisuus koskekaan häntä itseään.
Törkeät käytöstavat ja vielä isällä. No, eipä tarvitse ihmetellä, mistä näitä törkyturpia tulee, siellä niitä Jonathaninkin kotona pari kasvaa lisää parhaillaan.
Jonathan kotiin opettelemaan käytöstapoja
7
206
Vastaukset
- räksyterrieri
Samaa mieltä! Jonathan vainoharhaisesti luulee, että joku aina puhuu hänestä pahaa selän takana, vaikka todellisuudessa ei näin tapahdu. kyllä tänä aamuna meni taas Tuulikin haukkuminen ja ivaaminen "( kivaa läppää") överiksi. Mitähän Jonathan olisi tehnyt, jos samanlainen läpänheitto olisi kohdistunut häneen itseensä. Huono itsetunto miehellä, eikä hyväksy itseään sellaisena kuin on.
- 535
nii just tuotahan täällä on yritetty huutaa jo kauan, että Jonathan kotiin opettelemaan elämäntapoja. Itse syyttää muita siitä kuinka puhuvat hänestä p.skaa seläntakana kun itse sitä tekee kaikista eniten ja ties mitä muuta. Ärsyttävin tyyppi koko BB historian aikana. On täysi väärys jot tollanen ääliö voittaa koko kisan.
- Anti-J
Jonathan on rotan näköinen ihmishirviö!
- 2731
Tykkäsin aluksi Jonathanista, mutta...:(((
- kitoos
Ei jatkoon!
- faneja löytyy
Ei Jonathan huomenna kotiin lähde. Sillä on kumma kyllä oma vankka kannattajaporukka. Katsokaa vaikka bbplazan äänestystilanne.
- Hevevetin luu
Kyllä tämä luuranko rengasturpa ei ole mitään kasvatusta saanut. Irvailee Tuulikille ettei anneta rankkua vaikka rikkoo sääntöjä. Mitenkä paljon hän itse on rikkonut sääntöjä, eikä tule minkäänlaista rankkua. Muistelis vaan. Jos joku toinen huutas hänelle päin naamaa, mikähän olisi tulos. On kuin joku Hidalko, mut hänhän on tuotannon suosikki, kaveri ja sukulainen ja on otettu voittamaan. Ihan turhaa siellä on muita enää kilpailuttaa. Kotiin ja heti huomenna ei ainakaan viimeisenä lähtisi talosta. Silloin se on väärin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell322078Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.461695Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1101460Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1041206Ootko A-nainen vielä vihainen?
Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja1041004Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.75938- 59835
Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗52779Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,28750Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd99709