Jonathan kotiin opettelemaan käytöstapoja

Ressu Ray

Jonathan halveksii Tuulikkia ihan estoitta, nauraa ja pilkkaa, keksii selän takana "vitsejä". Nauroiko Tuulikki sähköiskuja saanutta ja itkevää Jonathania?? Ei, vaan yritti lohduttaa. Jonathan sanoi, että kaikki ovat samalla viivalla BB-talossa; hänelle ei ole nuoria, vanhoja, isoja, pieniä, homoja, heteroita. Miksei häntä sitten saa haukkua hintelästä koosta ja nauraa homovitseillä??? Eikös se tasapuolisuus koskekaan häntä itseään.

Törkeät käytöstavat ja vielä isällä. No, eipä tarvitse ihmetellä, mistä näitä törkyturpia tulee, siellä niitä Jonathaninkin kotona pari kasvaa lisää parhaillaan.

7

207

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • räksyterrieri

      Samaa mieltä! Jonathan vainoharhaisesti luulee, että joku aina puhuu hänestä pahaa selän takana, vaikka todellisuudessa ei näin tapahdu. kyllä tänä aamuna meni taas Tuulikin haukkuminen ja ivaaminen "( kivaa läppää") överiksi. Mitähän Jonathan olisi tehnyt, jos samanlainen läpänheitto olisi kohdistunut häneen itseensä. Huono itsetunto miehellä, eikä hyväksy itseään sellaisena kuin on.

    • 535

      nii just tuotahan täällä on yritetty huutaa jo kauan, että Jonathan kotiin opettelemaan elämäntapoja. Itse syyttää muita siitä kuinka puhuvat hänestä p.skaa seläntakana kun itse sitä tekee kaikista eniten ja ties mitä muuta. Ärsyttävin tyyppi koko BB historian aikana. On täysi väärys jot tollanen ääliö voittaa koko kisan.

    • Anti-J

      Jonathan on rotan näköinen ihmishirviö!

    • 2731

      Tykkäsin aluksi Jonathanista, mutta...:(((

    • kitoos

      Ei jatkoon!

    • faneja löytyy

      Ei Jonathan huomenna kotiin lähde. Sillä on kumma kyllä oma vankka kannattajaporukka. Katsokaa vaikka bbplazan äänestystilanne.

      • Hevevetin luu

        Kyllä tämä luuranko rengasturpa ei ole mitään kasvatusta saanut. Irvailee Tuulikille ettei anneta rankkua vaikka rikkoo sääntöjä. Mitenkä paljon hän itse on rikkonut sääntöjä, eikä tule minkäänlaista rankkua. Muistelis vaan. Jos joku toinen huutas hänelle päin naamaa, mikähän olisi tulos. On kuin joku Hidalko, mut hänhän on tuotannon suosikki, kaveri ja sukulainen ja on otettu voittamaan. Ihan turhaa siellä on muita enää kilpailuttaa. Kotiin ja heti huomenna ei ainakaan viimeisenä lähtisi talosta. Silloin se on väärin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      39
      2218
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      51
      1802
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      129
      1696
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1356
    5. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      54
      1080
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      1018
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      60
      932
    8. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      54
      837
    9. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      102
      821
    10. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      267
      809
    Aihe