Polo -04, läpivienti sisähaaralle ?

En äkkiseltään löytänyt vapaata läpivientiä sisälämppärin johdolle, olisiko kenelläkään parempaa tietoa asiasta ?
1564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ole reikää valmiina, läpivientikumia ajatellen sopivan kokoinen reikä tehtävä rintapeltiin pelkääjän puolelle. Tulee siisti, teet/teetät sen reijän riittävän ylös sinne pelkääjän paikan jalkatilaan, sinne missä sitä harmaata "karvaeristehuopaa" on pellin pinnassa. Sisäpistoke kannattaa kiinnittää jalkatilan oikealle puolelle (oven puoli) verhoilumuoviin. Jää täysin katseilta pimentoon eikä osu jalka siihen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Johnny666 kirjoitti:

En äkkiseltään löytänyt vapaata läpivientiä sisälämppärin johdolle, olisiko kenelläkään parempaa tietoa asiasta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu