muistista taas

avasin koneen ja katsoin muistikamman ja siinä seisoi 256M tarra! kampoja siis vain yksi

silti järjestelmätiedot näyttää 512M

oma tietokone--->ominaisuudet näyttää sen 256M

vaihdoin samalla emakkolevyn 3v patterin.
3279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niinpä niin.Halusitko kysyä jotain vai kertoa vain mitä tarroja tietokoneessa on???????????????????.....;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


makita kirjoitti:

avasin koneen ja katsoin muistikamman ja siinä seisoi 256M tarra! kampoja siis vain yksi

silti järjestelmätiedot näyttää 512M

oma tietokone--->ominaisuudet näyttää sen 256M

vaihdoin samalla emakkolevyn 3v patterin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu