Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naiseni ei halua anaaliin

Pistää potuttamaan, kun yritän ehdotella ja eri keinoin päästä panemaan vaimoani anaaliin, ilman menestystä. Edes fistausta ei halua. Taidan erota. Lähetyssaarnaaja kun ei vaan riitä.
6109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo, eroa, anaali on homojen hommia.

Äänestä

Ei miehen yhtyminen naisen persereikään ole homoilua. Monet miehet pitäisivät siitä, mutta monet naiset eivät. Ei sille mitään voi, että tarpeet eivät käy yksiin.

Luulenpa, että on vaikea löytää naista, jota etsit. Lähetyssaarnaaja, kuten kaikki muukin seksi, menettää kiinnostavuuttaan matkan varrella, mutta niin se on muunkin kuin seksin alueella. Uusi innostaa, jos sekään.

Äänestä

Käy hakemassa Pattayalta ladyboy, sitä saat hangata perätuuppariin. Siinä ois sulle naista riittävästi.. :)

Äänestä

Työnnä löylykauha perseeseen luuseri

Äänestä

jos se ei halua peppupanoa ni sit ei ole peppupanoa :)

Äänestä
  • Se haluaa löylykauhan perseeseen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaimoon pettynyt kirjoitti:

Pistää potuttamaan, kun yritän ehdotella ja eri keinoin päästä panemaan vaimoani anaaliin, ilman menestystä. Edes fistausta ei halua. Taidan erota. Lähetyssaarnaaja kun ei vaan riitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu