onko tuo Jennan huutaminen kotoa opittu tapa? Äiti tai isäkö huutaa tuolla tavalla?
Onko Jennan kotona huudettu
huutaaaaaa
6229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Taitavat Jennan vanhemmat olla kuuroja.
Jenna on fiksu nainen, osaa hyvin ottaa kaikki toiset kilpailijat huomioon. Voittaa koko kilpailun. Turhaan Jennaa mollaatte, kun ei ole mitään aihetta. Hyvä Jenna, pidä vaan puolesi täällä kovassa maailmassa.
Äitinsä siellä huutaa aamusta iltaan ihan kurkku suorana ja valittaa millaisen jälkikasvun olikaan saanut aikaan :)
Jenna on itserakas katulapsi horo. Poisunohtamatta saatanan läskiä hiivamahaansa josta saakin nimityksen: teinipissisSiiderivalas
Tuskimpa isä ainakaan on huutanut.
Jenna on itsekäs, huonosti kasvatettu kakara! Huuttaa ja rääkyy nyt tavallista kovempaa, että varmasti kuuluu kameroille, eikä vaan kukaan hetkeksikään pääse häntä unhoittamaan! Joka paikassa on ensimmäisenä, että saa vilkuilla ja diivata katsojille. Kerta kaikkiaan kuvottava otus! Toivottavasti häviää pohjosen korpiin ja älyää hävetä käytöstään, jo sattuu joskus aikuistumaan!