Lastu

Oisko kenelläkään kokemuksia virityslastuista v.a.g: 1.8t moottoriin?tai hyviä linkkejä kotimaisiin lastujen myyjiin!Kiitoksia.
61309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

turbotec.com
Omakohtainen kokemus, tosin tdi koneesta, ja hyvä tuli.

Äänestä
  • Ei se niiden softa kotimaista ole.

    Äänestä

  • Tehobitti kirjoitti:

    Ei se niiden softa kotimaista ole.

    Tässä kysyttiinkin kotimaista myyjää, ei tuotetta.

    Äänestä

www.doc-power.com osoitteessa on vaikka mitä viritysvaihtoehtoja 1,8 t koneisiin. Lisäksi selvitään pelkällä ohjelmoinnilla ja väittävät vielä helpoksi ja nopeaksi hommaksi.

Äänestä

lehtonen motorsport myy ja asentaa
www.lmsracing.fi sieltä lisätietoa

Äänestä

APR softaa -> www.pro-mo.info/

Vakavammin näistä kirjoitellaan esim ultimatevw sivustolla..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Chip kirjoitti:

Oisko kenelläkään kokemuksia virityslastuista v.a.g: 1.8t moottoriin?tai hyviä linkkejä kotimaisiin lastujen myyjiin!Kiitoksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu